Co je to?
Odborný výraz, definice slova Trilobit. Co znamená pojem Trilobit z kategorie Věda?

Co je to Trilobit? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Trilobit

Trilobit je pojmenování vyhynulého živočicha, řazeného mezi trojlaločnatce. Vyskytoval se v období kambria a permu. Žil výhradně v mořském prostředí. Jeho tělo bylo kryto krunýřem, hřbetní krunýř se dělil podélně na tři části – trup, hlavu a zadeček.
Trilobit je velmi dobře popsán, informace o tvaru a stavbě jeho těla byly získány z mnoha nalezených zkamenělin, které jsou jasným důkazem jeho existence.


Co je to Trilobit? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Trilobit. Co znamená pojem Trilobit z kategorie Věda?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Trilobit je v sekci Věda

Klíčová slova: terminus technicus, Věda, synonymum, slovník, heslo, co znamená, význam, formulace, odborný výraz, terminologie, názvosloví, termín, přesný výraz, vysvětlení, co to je, pojem, lexikon, odborné názvosloví


Pojem Trilobit je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Trilobit

Najít pojem Trilobit ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Trilobit ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít výraz Trilobit ve vyhledávači Qwant

Najít termín Trilobit na Google.cz

Vyhledat termín Trilobit ve slovníku cizích slov od Seznam.cz

Hledat heslo Trilobit ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Trilobit například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Trilobit? resp. co označuje slovo Trilobit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Trilobit, odpověď na dotaz co je to Trilobit?. Víte např. kdo to je Omezenec? Znáte a víte kdo je Žokej? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.