Co je to?
Odborný výraz, definice slova SWOT. Co znamená pojem SWOT z kategorie Věda?

Co je to SWOT? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu SWOT

Analytická metoda, s jejíž pomocí se identifikují silné a slabé stránky určitého podnikatelského projektu nebo záměru. Pomocí swotu můžeme najít a přesně určit potíže ve fungování firmy a také stanovit další oblasti a možnosti jejího rozvoje. Swot se používá v marketingu a při dlouhodobém plánování vývoje společnosti.


Co je to SWOT? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova SWOT. Co znamená pojem SWOT z kategorie Věda?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova SWOT sdílet s přáteli na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo SWOT patří do sekce Věda

Klíčová slova: přesný výraz, wiki, co je to SWOT?, vysvětlení, odborné názvosloví, formulace, SWOT, definice, heslo, pojem, význam slova, význam, popis, co znamená, názvosloví, odborný výraz, Věda, informace


Pojem SWOT je v kategorii Věda, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít výraz SWOT ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem SWOT ve Wikimedia Commons

Zkusit najít pojem SWOT na Google.cz

Zkusit najít heslo SWOT ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Zkusit najít termín SWOT ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem SWOT ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo SWOT například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova SWOT? resp. co přesně znamená slovo SWOT? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu SWOT, odpověď na dotaz co je to SWOT?. Víte např. kdo to je Portýr? Znáte a víte kdo je Docent? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího popisy termínů, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, slovníková hesla, významy slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?