Co je to?
Odborný výraz, definice slova Recyklace. Co znamená pojem Recyklace z kategorie Věda?

Co je to Recyklace? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Recyklace?

Recyklace souvisí s využíváním odpadu. Recyklace znamená takový postup, který vede k tomu, že odpad se stává surovinou pro další využití.
Typickým příkladem recyklace je například zpracovávání lahví, vyrobených z PET materiálu. Často jde o cyklický proces, tedy postup, který se několikrát opakuje.
Prostřednictvím recyklace by mělo docházet k ochraně životního prostředí, protože nedochází jednak k shromažďování odpadu a současně není třeba dalších surovin v tak vysoké míře pro následnou výrobu.

Význam slova, termín, co je to Recyklace? Odborný výraz, definice slova Recyklace. Co znamená pojem Recyklace z kategorie Věda?

Texty mohou obsahovat chyby. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Recyklace můžete samozřejmě sdílet s vašimi známými a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Recyklace je v sekci Věda

Klíčová slova: heslo, vysvětlení, slovo, význam slova, formulace, Věda, přesný výraz, popis, co znamená, Věda, pojem, definice, význam pojmu, význam, wiki, slovník

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Recyklace? resp. co znamená slovo Recyklace? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Recyklace, odpověď na dotaz co je to Recyklace?. Víte např. kdo to je Jirchář? Znáte a víte kdo je Optimista? Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, zajímavosti, významy slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.