Co je to?
Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Co to je Marketing? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Marketing

Pod pojmem marketing si lze v současné době představit celou řadu významů. Asi tím nejrozšířenějším je propagace určitých produktů nebo služeb vhodnými nástroji.
Zmiňme internetový marketing, ten se stará o to, aby byl konkrétní projekt co nejviditelnější na internetu a tím byla docílena maximální podpora jeho provozovateli. V praxi to znamená, že je nejrůznějšími postupy dosahováno sdělování informací všem internetovým uživatelům, kteří se mohou stát potencionálními klienty či zákazníky.

Význam slova, termín, co je to Marketing? Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Marketing s kolegy na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Marketing se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: informace, termín, pojem, popis, význam, slovo, Marketing, přesný význam, Věda, co to je, přesný výraz, popis, slovník, wiki, význam pojmu

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Marketing? resp. jaký je přesný význam slova Marketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marketing, odpověď na dotaz co je to Marketing?. Víte např. kdo to je Šovinista? Znáte a víte kdo je Homofob? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.