Co je to?
Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Co to je Marketing? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Marketing

Pod pojmem marketing si lze v současné době představit celou řadu významů. Asi tím nejrozšířenějším je propagace určitých produktů nebo služeb vhodnými nástroji.
Zmiňme internetový marketing, ten se stará o to, aby byl konkrétní projekt co nejviditelnější na internetu a tím byla docílena maximální podpora jeho provozovateli. V praxi to znamená, že je nejrůznějšími postupy dosahováno sdělování informací všem internetovým uživatelům, kteří se mohou stát potencionálními klienty či zákazníky.

Význam slova, termín, co je to Marketing? Definice výrazu Marketing. Co znamená odborný pojem Marketing z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Marketing? Pak se o ní podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Marketing je v kategorii Věda

Klíčová slova: slovník, definice, pojem, význam slova, Věda, termín, heslo, co to je, význam, popis, přesný výraz, wiki, slovo, vysvětlení, Věda, Marketing

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Marketing? resp. co to je Marketing? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Marketing, odpověď na dotaz co je to Marketing?. Víte např. kdo to je Stárek? Znáte a víte kdo je Šovinista? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Marketing hledat i v jiných kategoriích (než Věda) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.