Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Logistika. Co znamená pojem Logistika z kategorie Věda?

Co to je Logistika? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Logistika

Toky zboží, peněz a informací mezi dodavatelem a odběratelem se označují jako logistika. Stejné označení lze použít i pro firemní přesuny včetně různých postupů při skladování zboží. Účelem logistiky je zajistit co nejlepší možný výsledek, aby tyto toky představovaly co nejmenší náklady.
Organizace zásobování se jako první objevila v armádě v dobách dávno minulých. První optimalizaci zásobování můžeme hledat již ve starověku. Do obchodu přešla logistika plně v padesátých letech minulého století ve Spojených státech. Systém navázal na úspěšný vojenský příklad.

Význam slova, termín, co je to Logistika? Odborný termín, výraz, slovo Logistika. Co znamená pojem Logistika z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Logistika? Pak se o ní podělte s přáteli na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Logistika je v kategorii Věda

Klíčová slova: co to je, co znamená, heslo, popis, informace, slovník, definice, význam pojmu, formulace, význam slova, přesný význam, slovo, pojem, Věda, popis

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Logistika? resp. jaký je význam slova Logistika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Logistika, odpověď na dotaz co je to Logistika?. Víte např. kdo to je Artemis? Znáte a víte kdo je Nymfa? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Logistika i v jiných kategoriích (než Věda). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.