Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Co je to Kometa? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Kometa?

Kometa je název menšího astronomického objektu. Dříve byla kometa nazývána vlasaticí. Kometa se podobá planetce. Skládá se hlavně z prachu a ledu a obíhá kolem Slunce. Kometa je tvořena nejen zmrzlou vodou, ale také oxidem uhličitým, metanem a směsí nerostných látek. Výrazným znakem komet jsou dobře viditelné ohony.
Komety se pohybují ve vnější části sluneční soustavy, odkud občas přilétnou do části vnitřní. Některé komety se pravidelně vracejí, příkladem může být Halleyova kometa.

Význam slova, termín, co je to Kometa? Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text napsán pro Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Kometa? s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kometa je v sekci Věda

Klíčová slova: wiki, přesný význam, význam slova, vysvětlení, termín, přesný výraz, popis, slovník, formulace, co znamená, informace, Věda, definice, Věda, synonymum

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kometa? resp. jaká je definice termínu Kometa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kometa, odpověď na dotaz co je to Kometa?. Víte např. kdo to je Daniel Farnbauer? Znáte a víte kdo je Margaret Thatcherová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Kometa i v jiných kategoriích (než Věda). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.