Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Co je to Kometa? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Kometa

Kometa je název menšího astronomického objektu. Dříve byla kometa nazývána vlasaticí. Kometa se podobá planetce. Skládá se hlavně z prachu a ledu a obíhá kolem Slunce. Kometa je tvořena nejen zmrzlou vodou, ale také oxidem uhličitým, metanem a směsí nerostných látek. Výrazným znakem komet jsou dobře viditelné ohony.
Komety se pohybují ve vnější části sluneční soustavy, odkud občas přilétnou do části vnitřní. Některé komety se pravidelně vracejí, příkladem může být Halleyova kometa.

Význam slova, termín, co je to Kometa? Definice odborného termínu, slova Kometa. Co znamená pojem Kometa z kategorie Věda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Definici slova Kometa můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kometa je v sekci Věda

Klíčová slova: popis, co znamená, formulace, co to je, Věda, heslo, význam, synonymum, informace, přesný význam, význam slova, pojem, Věda, wiki, termín

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Kometa? resp. jaká je definice termínu Kometa? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kometa, odpověď na dotaz co je to Kometa?. Víte např. kdo to je Daniel Farnbauer? Znáte a víte kdo je Margaret Thatcherová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Věda U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.