Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Co je to Kineziologie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Kineziologie?

Věda o mechanických zákonitostech v pohybu lidí i zvířat se nazývá slovem kineziologie. Slovo pochází z řečtiny. Kineziologie zkoumá mechanické, psychologické a fyziologické mechanismy. Kineziologie aplikovaná na lidské zdraví je biomechanika, sport, ortopedie či rehabilitace. Studium lidského i zvířecího pohybu se dělá za pomoci systému na sledování pohybu, elektrofyziologie svalové a mozkové aktivity či různých metod na monitorování fyziologických funkcí.

Význam slova, termín, co je to Kineziologie? Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Kineziologie s přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Kineziologie je v kategorii Věda

Klíčová slova: přesný význam, heslo, slovo, význam pojmu, význam slova, termín, význam, co znamená, vysvětlení, slovník, co to je, informace, wiki, synonymum, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Kineziologie? resp. co je to Kineziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kineziologie, odpověď na dotaz co je to Kineziologie?. Víte např. kdo to je Mládek? Znáte a víte kdo je Poberta? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kineziologie i v jiných kategoriích (než Věda). Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.