Co je to?
Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Co je to Kineziologie? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Kineziologie

Věda o mechanických zákonitostech v pohybu lidí i zvířat se nazývá slovem kineziologie. Slovo pochází z řečtiny. Kineziologie zkoumá mechanické, psychologické a fyziologické mechanismy. Kineziologie aplikovaná na lidské zdraví je biomechanika, sport, ortopedie či rehabilitace. Studium lidského i zvířecího pohybu se dělá za pomoci systému na sledování pohybu, elektrofyziologie svalové a mozkové aktivity či různých metod na monitorování fyziologických funkcí.

Význam slova, termín, co je to Kineziologie? Definice odborného termínu, slova Kineziologie. Co znamená pojem Kineziologie z kategorie Věda?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Kineziologie? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Kineziologie je v sekci Věda

Klíčová slova: Věda, heslo, slovník, wiki, popis, Věda, informace, termín, popis, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, slovo, přesný výraz, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Kineziologie? resp. co znamená slovo Kineziologie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kineziologie, odpověď na dotaz co je to Kineziologie?. Víte např. kdo to je Mládek? Znáte a víte kdo je Poberta? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Kineziologie i v jiných kategoriích (než Věda). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.