Co je to?
Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Co je to Interakce? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Interakce?

Interakce je označení pro vzájemné působení. Často se hovoří o sociální interakci, která se zabývá působením člověka nebo skupiny lidí na jiného člověka nebo společnost. To může být slovní i mimoslovní. Jeho výsledkem je nějaká reakce, která ovlivní další jednání a vývoj vztahů.
Interakce může vyústit ve spolupráci nebo naopak v konflikt. Proběhnout může ve formálním i neformálním duchu.

Význam slova, termín, co je to Interakce? Odborný výraz, definice slova Interakce. Co znamená pojem Interakce z kategorie Věda?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Interakce doporučujeme sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Interakce se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: definice, slovo, pojem, Interakce, přesný výraz, význam slova, popis, co znamená, význam, termín, informace, Interakce, formulace, přesný význam, slovník, wiki

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Interakce? resp. co přesně znamená slovo Interakce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Interakce, odpověď na dotaz co je to Interakce?. Víte např. kdo to je Hasan Nasralláh? Znáte a víte kdo je Tereza Engelová? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Interakce v jiné sekci než Věda. K vybraným textům jsme doplnili citaci z projektu Wikipedia.cz včetně odkazu na konkrétní podstránku na Wikipedii, kde se dozvíte víc. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Blízký východ je dnes hodně horká a diskutovaná oblast. Víte však, které země do této oblasti patří? Poznali byste jejich vlajky? Navštivte náš spřátelený web, který obsahuje nejenom vlajky zemí blízkého východu.