Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Co je to Hologram? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Hologram?

Hologram je trojrozměrný obrazec vzniklý cíleně zaměřeným vyzařováním laserových paprsků přes polopropustnou vrstvu. Je to přenesený obraz skutečného předmětu vytvářející dokonalou trojrozměrnou iluzi. Jedná se o poměrně drahou technologii s omezeným využitím. S termínem hologram se nejčastěji setkáme, je-li řeč o jednom z ochranných prvků bankovek. Na nich má hologram podobu duhové samolepky s jedinečnou strukturou.

Význam slova, termín, co je to Hologram? Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Texty mohou obsahovat chyby. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Hologram se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hologram se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: vysvětlení, slovník, wiki, co znamená, synonymum, význam slova, popis, Věda, informace, Hologram, formulace, slovo, definice, význam, přesný význam, přesný výraz

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Hologram? resp. co přesně označuje termín Hologram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hologram, odpověď na dotaz co je to Hologram?. Víte např. kdo to je Rejžek? Znáte a víte kdo je Eva Perkausová? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.