Co je to?
Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Co je to Hologram? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Hologram?

Hologram je trojrozměrný obrazec vzniklý cíleně zaměřeným vyzařováním laserových paprsků přes polopropustnou vrstvu. Je to přenesený obraz skutečného předmětu vytvářející dokonalou trojrozměrnou iluzi. Jedná se o poměrně drahou technologii s omezeným využitím. S termínem hologram se nejčastěji setkáme, je-li řeč o jednom z ochranných prvků bankovek. Na nich má hologram podobu duhové samolepky s jedinečnou strukturou.

Význam slova, termín, co je to Hologram? Výraz, termín, definice slova Hologram. Co znamená odborný pojem Hologram z kategorie Věda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Hologram je v kategorii Věda

Klíčová slova: pojem, slovo, co znamená, slovník, význam slova, popis, Hologram, Věda, informace, synonymum, formulace, význam pojmu, termín, definice, co to je, význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Hologram? resp. co znamená Hologram? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hologram, odpověď na dotaz co je to Hologram?. Víte např. kdo to je Buzerant? Znáte a víte kdo je Eva Perkausová? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Věda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.