Co je to?
Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Co je to Galaxie? Význam slova

Co znamená termín Galaxie? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Hvězdy, mlhoviny, temné hmoty a hvězdokupy se shlukují do útvaru, pro nějž se vžilo pojmenování galaxie. V samotném středu galaxie se ve většině případů nacházejí černé díry. Můžeme rozlišit hned tři základní typy galaxií - spirální, nepravidelné a eliptické. Naše Zeměkoule se nachází v galaxii Mléčná dráha.

Význam slova, termín, co je to Galaxie? Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Galaxie se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: Galaxie, pojem, význam, heslo, vysvětlení, popis, formulace, co znamená, informace, přesný výraz, wiki, Galaxie, význam slova, termín, Věda, co to je

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Galaxie? resp. co to je Galaxie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaxie, odpověď na dotaz co je to Galaxie?. Víte např. kdo to je Solitér? Znáte a víte kdo je Xindl X? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Galaxie hledat i v jiných kategoriích (než Věda) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.