Co je to?
Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Co je to Galaxie? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Galaxie?

Hvězdy, mlhoviny, temné hmoty a hvězdokupy se shlukují do útvaru, pro nějž se vžilo pojmenování galaxie. V samotném středu galaxie se ve většině případů nacházejí černé díry. Můžeme rozlišit hned tři základní typy galaxií - spirální, nepravidelné a eliptické. Naše Zeměkoule se nachází v galaxii Mléčná dráha.

Význam slova, termín, co je to Galaxie? Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Galaxie s vašimi přáteli na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Galaxie je v kategorii Věda

Klíčová slova: Věda, definice, popis, vysvětlení, význam slova, slovník, synonymum, termín, Galaxie, Věda, význam pojmu, význam, přesný výraz, heslo, pojem, informace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Galaxie? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Galaxie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaxie, odpověď na dotaz co je to Galaxie?. Víte např. kdo to je Felčar? Znáte a víte kdo je Xindl X? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Galaxie i v jiných kategoriích (než Věda). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.