Co je to?
Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Co je to Galaxie? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Galaxie?

Hvězdy, mlhoviny, temné hmoty a hvězdokupy se shlukují do útvaru, pro nějž se vžilo pojmenování galaxie. V samotném středu galaxie se ve většině případů nacházejí černé díry. Můžeme rozlišit hned tři základní typy galaxií - spirální, nepravidelné a eliptické. Naše Zeměkoule se nachází v galaxii Mléčná dráha.

Význam slova, termín, co je to Galaxie? Definice odborného termínu, slova Galaxie. Co znamená pojem Galaxie z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Galaxie? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Galaxie patří do sekce Věda

Klíčová slova: popis, význam, co to je, slovo, přesný výraz, synonymum, pojem, informace, termín, Galaxie, popis, wiki, definice

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Galaxie? resp. jaký je přesný význam slova Galaxie? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Galaxie, odpověď na dotaz co je to Galaxie?. Víte např. kdo to je Xindl X? Znáte a víte kdo je Čarodejnice? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Galaxie hledat i v jiných kategoriích (než Věda) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.