Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Co je to Cyklon? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Cyklon

Cyklon neboli tropická cyklóna je meteorologický jev v podobě obrovského víru oblačnosti a bouřkových mraků s "okem" uprostřed. Tyto víry - rozsáhlé tlakové níže - vznikají v oblastech okolo rovníku. V různých oblastech mají různé názvy (hurikán, tajfun). Cyklon se projevuje jako prudká bouře doprovázená výraznými srážkami a silným větrem.

Význam slova, termín, co je to Cyklon? Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Cyklon s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Cyklon je v kategorii Věda

Klíčová slova: informace, co znamená, přesný výraz, formulace, Věda, synonymum, slovník, přesný význam, popis, Věda, Cyklon, význam slova, wiki, definice, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Cyklon? resp. co znamená slovo Cyklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklon, odpověď na dotaz co je to Cyklon?. Víte např. kdo to je Korektor? Znáte a víte kdo je Převor? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.