Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Co je to Cyklon? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Cyklon

Cyklon neboli tropická cyklóna je meteorologický jev v podobě obrovského víru oblačnosti a bouřkových mraků s "okem" uprostřed. Tyto víry - rozsáhlé tlakové níže - vznikají v oblastech okolo rovníku. V různých oblastech mají různé názvy (hurikán, tajfun). Cyklon se projevuje jako prudká bouře doprovázená výraznými srážkami a silným větrem.

Význam slova, termín, co je to Cyklon? Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Cyklon je v sekci Věda

Klíčová slova: popis, význam, co znamená, význam slova, přesný význam, slovo, slovník, Cyklon, přesný výraz, vysvětlení, formulace, Cyklon, wiki, heslo, význam pojmu, pojem

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Cyklon? resp. co je to Cyklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklon, odpověď na dotaz co je to Cyklon?. Víte např. kdo to je Robert Záruba? Znáte a víte kdo je Kripl? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Cyklon hledat i v jiných kategoriích (než Věda) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.