Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Co je to Cyklon? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Cyklon?

Cyklon neboli tropická cyklóna je meteorologický jev v podobě obrovského víru oblačnosti a bouřkových mraků s "okem" uprostřed. Tyto víry - rozsáhlé tlakové níže - vznikají v oblastech okolo rovníku. V různých oblastech mají různé názvy (hurikán, tajfun). Cyklon se projevuje jako prudká bouře doprovázená výraznými srážkami a silným větrem.

Význam slova, termín, co je to Cyklon? Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Cyklon můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Cyklon je v sekci Věda

Klíčová slova: popis, Cyklon, Věda, wiki, informace, definice, termín, význam pojmu, význam slova, Věda, popis, přesný význam, vysvětlení, přesný výraz, co to je

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Cyklon? resp. jaký je význam slova Cyklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklon, odpověď na dotaz co je to Cyklon?. Víte např. kdo to je Korektor? Znáte a víte kdo je Převor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Věda). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.