Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Co je to Cyklon? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Cyklon

Cyklon neboli tropická cyklóna je meteorologický jev v podobě obrovského víru oblačnosti a bouřkových mraků s "okem" uprostřed. Tyto víry - rozsáhlé tlakové níže - vznikají v oblastech okolo rovníku. V různých oblastech mají různé názvy (hurikán, tajfun). Cyklon se projevuje jako prudká bouře doprovázená výraznými srážkami a silným větrem.

Význam slova, termín, co je to Cyklon? Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Cyklon s vašimi přáteli na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Cyklon se nachází v sekci Věda

Klíčová slova: pojem, Cyklon, heslo, vysvětlení, co znamená, popis, slovník, význam, termín, informace, slovo, přesný výraz, význam slova, co to je, formulace, wiki

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Cyklon? resp. co přesně označuje termín Cyklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklon, odpověď na dotaz co je to Cyklon?. Víte např. kdo to je Lichvář? Znáte a víte kdo je Kripl? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Cyklon i v jiných kategoriích (než Věda). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.