Co je to?
Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Co je to Cyklon? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Cyklon?

Cyklon neboli tropická cyklóna je meteorologický jev v podobě obrovského víru oblačnosti a bouřkových mraků s "okem" uprostřed. Tyto víry - rozsáhlé tlakové níže - vznikají v oblastech okolo rovníku. V různých oblastech mají různé názvy (hurikán, tajfun). Cyklon se projevuje jako prudká bouře doprovázená výraznými srážkami a silným větrem.

Význam slova, termín, co je to Cyklon? Definice odborného termínu, slova Cyklon. Co znamená pojem Cyklon z kategorie Věda?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Cyklon? s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Cyklon je v sekci Věda

Klíčová slova: definice, termín, význam pojmu, wiki, přesný význam, slovo, co znamená, co to je, význam slova, význam, popis, informace, heslo, Cyklon, slovník

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Cyklon? resp. jaký je význam slova Cyklon? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Cyklon, odpověď na dotaz co je to Cyklon?. Víte např. kdo to je Korektor? Znáte a víte kdo je Převor? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Cyklon hledat i v jiných kategoriích (než Věda) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.