Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Andragogika?

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.

Význam slova, termín, co je to Andragogika? Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Uvedené informace jsou bez záruky. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Andragogika se nachází v kategorii Věda

Klíčová slova: heslo, co znamená, popis, definice, termín, význam pojmu, přesný výraz, Andragogika, informace, přesný význam, slovník, pojem, wiki, Andragogika, vysvětlení, význam slova

Ve Wikipedii se o termínu Andragogika píše následující

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Text převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz. Více zde

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Andragogika? resp. co znamená Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Lucifer? Znáte a víte kdo je Arbitr? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Andragogika hledat i v jiných kategoriích (než Věda) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.