Co je to?
Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Co to je Andragogika? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Andragogika?

Andragogika je označení pro odvětví pedagogiky, které se zabývá výchovou a vzděláváním dospělých lidí.

Význam slova, termín, co je to Andragogika? Definice výrazu Andragogika. Co znamená odborný pojem Andragogika z kategorie Věda?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Andragogika s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Andragogika se nachází v sekci Věda

Co znamená pojem Andragogika? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Andragogika je aplikovaná věda o výchově a vzdělávání dospělých lidí, která respektuje zvláštnosti s tím spojené. Zabývá se zejména socializací, personalizací, akulturací a enkulturací.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: pojem, význam slova, popis, co to je, přesný výraz, přesný význam, Věda, informace, význam pojmu, Věda, definice, význam, popis, synonymum, heslo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Andragogika? resp. co to je Andragogika? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Andragogika, odpověď na dotaz co je to Andragogika?. Víte např. kdo to je Děkan? Znáte a víte kdo je Profesor? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Věda. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.