Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Zápočtový list? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zápočtový list?

Zápočtový list, jinak také potvrzení o zaměstnání, vydává zaměstnavatel zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Jsou v něm uvedeny základní údaje o zaměstnání - formě pracovního poměru a o době, po kterou tento poměr trval.
Zahrnuty jsou i další informace o druhu vykonávaných prací, dosažené kvalifikaci, důvodu skončení pracovního poměru, o srážkách a započitatelné době zaměstnání. Zápočtový list je zapotřebí pro nového zaměstnavatele, úřad práce nebo správu sociálního zabezpečení.

Význam slova, termín, co je to Zápočtový list? Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Zápočtový list můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Zápočtový list se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: co to je, pojem, slovo, vysvětlení, význam slova, přesný význam, informace, slovník, Zápočtový list, formulace, význam, termín, co znamená, popis, heslo

Často hledaná slova, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova Zápočtový list? resp. co to je Zápočtový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočtový list, odpověď na dotaz co je to Zápočtový list?. Víte např. kdo to je Egoista? Znáte a víte kdo je Gejša? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zápočtový list v jiné sekci než Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.