Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Zápočtový list? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zápočtový list?

Zápočtový list, jinak také potvrzení o zaměstnání, vydává zaměstnavatel zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Jsou v něm uvedeny základní údaje o zaměstnání - formě pracovního poměru a o době, po kterou tento poměr trval.
Zahrnuty jsou i další informace o druhu vykonávaných prací, dosažené kvalifikaci, důvodu skončení pracovního poměru, o srážkách a započitatelné době zaměstnání. Zápočtový list je zapotřebí pro nového zaměstnavatele, úřad práce nebo správu sociálního zabezpečení.

Význam slova, termín, co je to Zápočtový list? Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Zápočtový list? Pak se o tuto stránku podělte s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Zápočtový list je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovo, Účetnictví, význam slova, přesný výraz, Zápočtový list, vysvětlení, definice, popis, Zápočtový list, co znamená, význam pojmu, pojem, wiki, význam, formulace, přesný význam

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Zápočtový list? resp. co znamená výraz Zápočtový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočtový list, odpověď na dotaz co je to Zápočtový list?. Víte např. kdo to je Barbora Poláková? Znáte a víte kdo je George Friedman? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zápočtový list hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, významy slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.