Co je to?
Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Co je to Zápočtový list? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Zápočtový list?

Zápočtový list, jinak také potvrzení o zaměstnání, vydává zaměstnavatel zaměstnanci při skončení pracovního poměru nebo dohody o pracovní činnosti. Jsou v něm uvedeny základní údaje o zaměstnání - formě pracovního poměru a o době, po kterou tento poměr trval.
Zahrnuty jsou i další informace o druhu vykonávaných prací, dosažené kvalifikaci, důvodu skončení pracovního poměru, o srážkách a započitatelné době zaměstnání. Zápočtový list je zapotřebí pro nového zaměstnavatele, úřad práce nebo správu sociálního zabezpečení.

Význam slova, termín, co je to Zápočtový list? Definice výrazu, termínu Zápočtový list. Co znamená odborný pojem Zápočtový list z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Zápočtový list? s přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zápočtový list je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: pojem, co znamená, formulace, termín, wiki, popis, Zápočtový list, informace, slovník, Účetnictví, vysvětlení, slovo, přesný výraz, synonymum, význam, heslo

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Zápočtový list? resp. co se přesně ukrývá za slovem Zápočtový list? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zápočtový list, odpověď na dotaz co je to Zápočtový list?. Víte např. kdo to je Mikejepan? Znáte a víte kdo je George Friedman? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Účetnictví). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího významy slov, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, definice odborných pojmů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.