Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Zálohová faktura?

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.

Význam slova, termín, co je to Zálohová faktura? Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zálohová faktura s přáteli a kamarády na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Zálohová faktura je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovník, význam, slovo, význam slova, synonymum, význam pojmu, přesný význam, co to je, definice, Účetnictví, formulace, heslo, Zálohová faktura, informace, pojem

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Zálohová faktura? resp. co je to Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Zálohová faktura hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!