Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Zálohová faktura? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Zálohová faktura

Zálohová faktura není vlastně pravou fakturou. Je to druh výzvy zákazníkovi, kdy prodejce vyzývá k platbě předem nebo alespoň k platbě zálohy. V zálohové faktuře jsou uvedeny všechny podstatné informace, tedy údaje pro platbu.
Obchodníci používají zálohovou fakturu také tehdy, když se domnívají, že by mohlo dojít k problémům s placením ze strany zákazníka. Zálohová faktura není předmětem účetnictví, po zaplacení se vystavuje skutečná faktura.

Význam slova, termín, co je to Zálohová faktura? Definice odborného termínu, slova Zálohová faktura. Co znamená pojem Zálohová faktura z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Zálohová faktura? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Zálohová faktura patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: význam, význam slova, slovo, definice, termín, formulace, Zálohová faktura, wiki, popis, heslo, co znamená, význam pojmu, popis

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Zálohová faktura? resp. co znamená Zálohová faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zálohová faktura, odpověď na dotaz co je to Zálohová faktura?. Víte např. kdo to je Anna Fialová? Znáte a víte kdo je Anežka Česká? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Dokázali byste si vzpomenout jak vypadá vlajka Čadu nebo vlajka Etiopie? Zopakujte si vlajky všech zemí světa!