Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Výsledovka. Co znamená pojem Výsledovka z kategorie Účetnictví?

Co to je Výsledovka? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Výsledovka?

Výsledovka je zkrácené označení pro výkaz zisku a ztráty. Jedná se o shrnutí výsledků hospodaření účetní jednotky za určitou sledovanou dobu a jejich porovnání s minulým obdobím. Je z ní možno získat přehled o finanční výkonnosti za sledované období.
Výsledkovka je jednou z povinných částí účetní uzávěrky. Zisk vyjadřuje rozsah toho, jak výnosy překročily náklady vynaložené na jeho tvorbu, jako ztráta se označuje situace, kdy je částka nákladů vyšší než částka výnosů.

Význam slova, termín, co je to Výsledovka? Odborný termín, výraz, slovo Výsledovka. Co znamená pojem Výsledovka z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Výsledovka? Potom se o definici podělte s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Výsledovka se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: význam, heslo, Výsledovka, co to je, význam pojmu, pojem, termín, přesný význam, Výsledovka, synonymum, formulace, informace, Účetnictví, definice, význam slova, slovo

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Výsledovka? resp. co označuje slovo Výsledovka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Výsledovka, odpověď na dotaz co je to Výsledovka?. Víte např. kdo to je Karel Gott? Znáte a víte kdo je Bohuslav Martinů? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.