Co je to?
Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Co to je Vyměřovací základ? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Vyměřovací základ

Vyměřovací základ označuje souhrn příjmů ze závislé činnosti a požitků, které patří do daně z příjmů fyzických osob a nejsou od ní osvobozeny. Zaměstnavatel je účtuje v souvislosti se zaměstnáním, za které poskytuje plnění peněžní i nepeněžní.
Do vyměřovacího základu patří plat, náhrady, odstupné, věrnostní příplatky, odměny, jednorázové výpomoci, plnění pro poživatele důchodů. Vyměřovací základ má stanovenu minimální i maximální výši.

Význam slova, termín, co je to Vyměřovací základ? Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Vyměřovací základ? Pak se o ní podělte s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Vyměřovací základ patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: význam, termín, slovník, popis, přesný výraz, definice, vysvětlení, synonymum, co znamená, popis, wiki, slovo, přesný význam, pojem, co to je

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co to je Vyměřovací základ? resp. jaký je přesný význam slova Vyměřovací základ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyměřovací základ, odpověď na dotaz co je to Vyměřovací základ?. Víte např. kdo to je Umělec? Znáte a víte kdo je Heraldik? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.