Co je to?
Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Co to je Vyměřovací základ? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vyměřovací základ?

Vyměřovací základ označuje souhrn příjmů ze závislé činnosti a požitků, které patří do daně z příjmů fyzických osob a nejsou od ní osvobozeny. Zaměstnavatel je účtuje v souvislosti se zaměstnáním, za které poskytuje plnění peněžní i nepeněžní.
Do vyměřovacího základu patří plat, náhrady, odstupné, věrnostní příplatky, odměny, jednorázové výpomoci, plnění pro poživatele důchodů. Vyměřovací základ má stanovenu minimální i maximální výši.

Význam slova, termín, co je to Vyměřovací základ? Definice výrazu Vyměřovací základ. Co znamená odborný pojem Vyměřovací základ z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Vyměřovací základ? s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Vyměřovací základ je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: informace, význam pojmu, synonymum, formulace, význam slova, definice, pojem, slovo, přesný význam, popis, co to je, vysvětlení, Vyměřovací základ

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Vyměřovací základ? resp. co je to Vyměřovací základ? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vyměřovací základ, odpověď na dotaz co je to Vyměřovací základ?. Víte např. kdo to je Umělec? Znáte a víte kdo je Heraldik? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Vyměřovací základ hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.