Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Vrubopis?

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.

Význam slova, termín, co je to Vrubopis? Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Definici slova Vrubopis můžete sdílet s přáteli a kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Vrubopis se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovo, co znamená, přesný výraz, heslo, wiki, popis, přesný význam, pojem, význam, význam pojmu, popis, vysvětlení, význam slova, informace, definice

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená Vrubopis? resp. jaká je definice slova Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Islámista? Znáte a víte kdo je George Soros? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?