Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Vrubopis?

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.

Význam slova, termín, co je to Vrubopis? Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Vrubopis? Pak se o tuto stránku podělte s kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Vrubopis je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, Vrubopis, pojem, definice, co to je, slovník, wiki, heslo, slovo, význam pojmu, vysvětlení, popis, Účetnictví, význam slova, informace

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Vrubopis? resp. co přesně označuje termín Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Otorinolaryngolog? Znáte a víte kdo je Tomáš Halík? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto termín Vrubopis hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, popisy termínů, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?