Co je to?
Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Co je to Vrubopis? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Vrubopis

Vrubopis nebo také daňový vrubopis je odborný termín užívaný v oblasti účetnictví. Jedná se o daňový doklad, kterým se opravuje výše daně z přidané hodnoty při při zvýšení základu daně, ke kterému dojde po datu uskutečnění zdanitelného plnění.

Význam slova, termín, co je to Vrubopis? Výraz, termín, definice slova Vrubopis. Co znamená odborný pojem Vrubopis z kategorie Účetnictví?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Vrubopis s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Vrubopis se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, Účetnictví, přesný význam, Účetnictví, synonymum, wiki, popis, slovo, Vrubopis, definice, význam pojmu, vysvětlení, přesný výraz, význam, informace

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Vrubopis? resp. co to je Vrubopis? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Vrubopis, odpověď na dotaz co je to Vrubopis?. Víte např. kdo to je Islámista? Znáte a víte kdo je George Soros? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Vrubopis v jiné sekci než Účetnictví. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Znáte Ivana Trojana, Ondřeje Vetchého nebo Jana Krause? Více o těchto hercích zjistíte na webových stránkách s výstižným názvem Kdo je to?