Co je to?
Definice odborného termínu, slova Účetní závěrka. Co znamená pojem Účetní závěrka z kategorie Účetnictví?

Co je to Účetní závěrka? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Účetní závěrka?

Účetní závěrka je poslední krok účetní uzávěrky. Povinnost sestavit účetní závěrku vyplývá ze zákona o účetnictví a týká se účetních jednotek. K poslednímu dni účetního období musejí být doúčtovány účetní případy, vypočten a zaúčtován zisk a daň z příjmu a také uzavřeny účetní knihy.
Účetní závěrka obsahuje rozvahu, výkaz zisků a ztrát a přílohu, ve které jsou doplňující informace a vysvětlivky.

Význam slova, termín, co je to Účetní závěrka? Definice odborného termínu, slova Účetní závěrka. Co znamená pojem Účetní závěrka z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Účetní závěrka můžete sdílet s vašimi přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Účetní závěrka je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co znamená, definice, popis, Účetnictví, Účetnictví, přesný význam, synonymum, vysvětlení, Účetní závěrka, význam pojmu, přesný výraz, formulace, slovník, popis, slovo

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Účetní závěrka? resp. co je to Účetní závěrka? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Účetní závěrka, odpověď na dotaz co je to Účetní závěrka?. Víte např. kdo to je Jáhen? Znáte a víte kdo je Nezaopatřené dítě? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Účetní závěrka v jiné sekci než Účetnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?