Co je to?
Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Souhrnné hlášení? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Souhrnné hlášení

Souhrnné hlášení je formulář, který se podává současně se samotným přiznáním k DPH. Souhrnné hlášení je kontrolní nástroj, díky kterému jednotlivé státy EU zjišťují, zda bylo provedeno zdanění poskytnutého plnění. Souhrnné hlášení musí podat plátce, který dodává zboží nebo poskytuje služby do jiných států Evropské unie.
Má tři části – v oddíle A je identifikován plátce a je určeno období, za kterého se hlášení týká, do oddílu B si plátce vyplňuje vlastní údaje, v oddíle C je identifikována oprávněná osoba a je zde také podpis.

Význam slova, termín, co je to Souhrnné hlášení? Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Souhrnné hlášení sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Souhrnné hlášení patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: definice, význam pojmu, formulace, význam slova, heslo, popis, wiki, Souhrnné hlášení, význam, pojem, co to je, synonymum, slovo

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Souhrnné hlášení? resp. jaká je definice slova Souhrnné hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Souhrnné hlášení, odpověď na dotaz co je to Souhrnné hlášení?. Víte např. kdo to je David Ondráčka? Znáte a víte kdo je Nymfomanka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Souhrnné hlášení v jiné sekci než Účetnictví. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.