Co je to?
Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Co je to Souhrnné hlášení? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Souhrnné hlášení?

Souhrnné hlášení je formulář, který se podává současně se samotným přiznáním k DPH. Souhrnné hlášení je kontrolní nástroj, díky kterému jednotlivé státy EU zjišťují, zda bylo provedeno zdanění poskytnutého plnění. Souhrnné hlášení musí podat plátce, který dodává zboží nebo poskytuje služby do jiných států Evropské unie.
Má tři části – v oddíle A je identifikován plátce a je určeno období, za kterého se hlášení týká, do oddílu B si plátce vyplňuje vlastní údaje, v oddíle C je identifikována oprávněná osoba a je zde také podpis.

Význam slova, termín, co je to Souhrnné hlášení? Definice odborného termínu, slova Souhrnné hlášení. Co znamená pojem Souhrnné hlášení z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Tento text (Souhrnné hlášení) můžete sdílet se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Souhrnné hlášení patří do kategorie Účetnictví

Klíčová slova: vysvětlení, co znamená, pojem, heslo, informace, přesný význam, Souhrnné hlášení, přesný výraz, význam pojmu, formulace, wiki, význam slova, Účetnictví, co to je, Souhrnné hlášení, synonymum

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Souhrnné hlášení? resp. co je to Souhrnné hlášení? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Souhrnné hlášení, odpověď na dotaz co je to Souhrnné hlášení?. Víte např. kdo to je Zdeněk Troška? Znáte a víte kdo je Iluzionista? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Účetnictví). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. Jedná se o texty spadající pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme našim čtenářům za návštěvu online encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, definice odborných pojmů, popisy termínů, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.