Co je to?
Definice výrazu, termínu Proforma faktura. Co znamená odborný pojem Proforma faktura z kategorie Účetnictví?

Co je to Proforma faktura? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Proforma faktura?

Proforma faktura je obvyklý název pro dokument, který se nezařazuje do účetnictví a užívá se pro fakturu nebo účetní doklad, který se zasílá ještě před skutečnou fakturou. Proforma faktura nemá žádný vliv na daň.
Obsahuje stejné náležitosti jako klasická faktura, slouží však pouze pro informaci či jako podklad pro rozhodnutí, zda bude obchod uzavřen. Proforma faktura musí být zřetelně označena jako neúčetní doklad a také není daňovým dokladem.

Význam slova, termín, co je to Proforma faktura? Definice výrazu, termínu Proforma faktura. Co znamená odborný pojem Proforma faktura z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Proforma faktura? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Proforma faktura se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: synonymum, význam pojmu, význam slova, přesný význam, informace, vysvětlení, heslo, význam, termín, slovo, formulace, definice, co znamená, Účetnictví, popis, Proforma faktura

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova Proforma faktura? resp. co přesně označuje termín Proforma faktura? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Proforma faktura, odpověď na dotaz co je to Proforma faktura?. Víte např. kdo to je Vratislav Kulhánek? Znáte a víte kdo je Velezrádce? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího významy slov, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou prázdninovou destinací Čechů je Chorvatsko. Na tomto webu se o něm dozvíte mnoho zajímavostí.