Co je to?
Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Co je to Platový výměr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Platový výměr

Platový výměr je dokument, který zaměstnavatel musí vydat zaměstnanci nejpozději v den nástupu do práce. Povinný není platový výměr v případě, že se jedná o sjednání smluvního platu. Platový výměr musí být písemný a obsahuje povinné údaje: zařazení do platové třídy a stupně, výše platového tarifu a další složky platu, které se vyplácejí pravidelně každý měsíc.
Většinou se uvádějí i termín a místo výplaty. O změnách a důvodech změn platového výměru musí zaměstnavatel zaměstnance informovat v předstihu.

Význam slova, termín, co je to Platový výměr? Definice odborného termínu, slova Platový výměr. Co znamená pojem Platový výměr z kategorie Účetnictví?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Platový výměr můžete samozřejmě sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Platový výměr je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: co to je, formulace, pojem, Účetnictví, Platový výměr, slovo, heslo, přesný význam, význam, slovník, termín, vysvětlení, definice, Platový výměr, význam slova, popis

Výběr z náhodných odborných pojmů, hesel, termínů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Platový výměr? resp. co přesně znamená slovo Platový výměr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Platový výměr, odpověď na dotaz co je to Platový výměr?. Víte např. kdo to je Jožka Černý? Znáte a víte kdo je Likvidátor? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Platový výměr i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.