Co je to?
Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Co je to Honorář? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Honorář

Honorář je původně německé slovo sloužící pro označení finanční odměny za vykonanou práci. Tento pojem se používá především u tzv. svobodných povolání (právník, lékař, architekt, umělec, autor). Velmi často je honorář užíván ve spojení se slovem autorský.
Autorský honorář znamená příjem z autorských práv nebo z vydávání a šíření děl různého charakteru na vlastní náklad, či příjem pocházející z užití nebo poskytnutí práv z duševního vlastnictví.

Význam slova, termín, co je to Honorář? Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text napsán pro Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Honorář sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Honorář je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: popis, co to je, vysvětlení, definice, popis, pojem, slovo, termín, synonymum, wiki, přesný výraz, heslo, Účetnictví

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Honorář? resp. jaká je definice termínu Honorář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Honorář, odpověď na dotaz co je to Honorář?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Neteř? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Honorář i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.