Co je to?
Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Co je to Honorář? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Honorář?

Honorář je původně německé slovo sloužící pro označení finanční odměny za vykonanou práci. Tento pojem se používá především u tzv. svobodných povolání (právník, lékař, architekt, umělec, autor). Velmi často je honorář užíván ve spojení se slovem autorský.
Autorský honorář znamená příjem z autorských práv nebo z vydávání a šíření děl různého charakteru na vlastní náklad, či příjem pocházející z užití nebo poskytnutí práv z duševního vlastnictví.

Význam slova, termín, co je to Honorář? Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Honorář? Pak se o ní podělte s blízkými na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Honorář patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: Honorář, slovo, informace, význam pojmu, Účetnictví, co to je, popis, synonymum, heslo, Honorář, wiki, přesný výraz, Účetnictví, formulace, co znamená, vysvětlení

Co znamená pojem Honorář? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Honorář (z německého Honorar) je finanční odměna používaná u svobodných povolání jako je např. umělec, právník, autor (také novinář) nebo lékař či architekt.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Honorář? resp. jaká je definice slova Honorář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Honorář, odpověď na dotaz co je to Honorář?. Víte např. kdo to je Karel Roden? Znáte a víte kdo je Petra Janů? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.