Co je to?
Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Co je to Honorář? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Honorář

Honorář je původně německé slovo sloužící pro označení finanční odměny za vykonanou práci. Tento pojem se používá především u tzv. svobodných povolání (právník, lékař, architekt, umělec, autor). Velmi často je honorář užíván ve spojení se slovem autorský.
Autorský honorář znamená příjem z autorských práv nebo z vydávání a šíření děl různého charakteru na vlastní náklad, či příjem pocházející z užití nebo poskytnutí práv z duševního vlastnictví.

Význam slova, termín, co je to Honorář? Výraz, termín, definice slova Honorář. Co znamená odborný pojem Honorář z kategorie Účetnictví?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova Honorář můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Honorář se nachází v kategorii Účetnictví

Co znamená pojem Honorář? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Honorář (z německého Honorar) je finanční odměna používaná u svobodných povolání jako je např. umělec, právník, autor (také novinář) nebo lékař či architekt.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: Účetnictví, heslo, Účetnictví, co znamená, formulace, informace, popis, termín, co to je, vysvětlení, přesný výraz, Honorář, slovo, význam slova, popis

Náhodná hesla, významy slov, odborných termíny, výrazy a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co to je Honorář? resp. jaký je přesný význam slova Honorář? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Honorář, odpověď na dotaz co je to Honorář?. Víte např. kdo to je Podruh? Znáte a víte kdo je Neteř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Účetnictví. Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.