Co je to?
Odborný výraz, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Co je to Elektronická evidence tržeb? Význam slova

Co znamená výraz, termín, pojem, definice slova Elektronická evidence tržeb?

Elektronická evidence tržeb, jinak též registrace tržeb online, znamená nový způsob, jak evidovat tržby. Každá transakce v obchodě by měla být zaznamenána a údaje pak zaslány na státní správu. V mnoha zemích již tento systém bez problémů funguje, u nás se počítá s jeho zavedením v roce 2016.
K tomu, aby elektronická evidence tržeb fungovala, musí mít obchodník datové připojení, zařízený elektronický podpis a registraci na finančním úřadu a samozřejmě odpovídající pokladnu, která bude splňovat zákonem daná kritéria.

Význam slova, termín, co je to Elektronická evidence tržeb? Odborný výraz, definice slova Elektronická evidence tržeb. Co znamená pojem Elektronická evidence tržeb z kategorie Účetnictví?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Elektronická evidence tržeb se nachází v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: slovo, vysvětlení, Elektronická evidence tržeb, slovník, wiki, význam slova, termín, formulace, význam pojmu, heslo, Účetnictví, synonymum, význam, informace, definice, co to je

Náhodných výběr odborných termínů, pojmů a hesel

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Elektronická evidence tržeb? resp. co vlastně znamená slovo Elektronická evidence tržeb? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Elektronická evidence tržeb, odpověď na dotaz co je to Elektronická evidence tržeb?. Víte např. kdo to je Bernard Madoff? Znáte a víte kdo je Psychoterapeut? Ke každému pojmu může existovat vícero definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Elektronická evidence tržeb hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé pojmy jsou obohaceny o citaci z Wikipedie. U nich uvádíme i konkrétní url projektu kde se dozvíte více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na popisy termínů, slovníková hesla, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, významy slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.