Co je to?
Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Co je to EET? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu EET?

EET čili elektronická evidence tržeb je systém, který by měl státu umožnit lepší výběr daní, efektivní finanční správu a zamezení šedé ekonomice. Principem EEET je zaslání účtenky z každé finanční transakce na finanční správu. To se děje prostřednictvím datových zpráv. Účtenka je okamžitě opatřena jedinečným kódem, který se pak vytiskne na zákazníkovu účtenku.
Podnikatel musí mít připojení k internetu, odpovídající zařízení, software a tiskárnu.

Význam slova, termín, co je to EET? Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu EET s přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín EET se nachází v sekci Účetnictví

Klíčová slova: formulace, vysvětlení, heslo, termín, EET, popis, slovo, definice, co to je, slovník, synonymum, Účetnictví, popis, význam, význam slova

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená EET? resp. jaká je definice slova EET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EET, odpověď na dotaz co je to EET?. Víte např. kdo to je Biskup? Znáte a víte kdo je Pedel? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu EET i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.