Co je to?
Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Co je to EET? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu EET

EET čili elektronická evidence tržeb je systém, který by měl státu umožnit lepší výběr daní, efektivní finanční správu a zamezení šedé ekonomice. Principem EEET je zaslání účtenky z každé finanční transakce na finanční správu. To se děje prostřednictvím datových zpráv. Účtenka je okamžitě opatřena jedinečným kódem, který se pak vytiskne na zákazníkovu účtenku.
Podnikatel musí mít připojení k internetu, odpovídající zařízení, software a tiskárnu.

Význam slova, termín, co je to EET? Výraz, termín, definice slova EET. Co znamená odborný pojem EET z kategorie Účetnictví?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu EET? Pak se o ní podělte s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem EET patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: informace, Účetnictví, význam, co znamená, formulace, termín, slovo, EET, heslo, význam pojmu, přesný význam, wiki, co to je, popis, slovník, definice

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co je to EET? resp. co je to EET? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EET, odpověď na dotaz co je to EET?. Víte např. kdo to je Zbojník? Znáte a víte kdo je Šejdíř? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Účetnictví). U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na zajímavosti, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.