Co je to?
Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Drobný hmotný majetek?

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.

Význam slova, termín, co je to Drobný hmotný majetek? Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Omlouváme se za možné chyby v textech. Sepsáno redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice pojmu Drobný hmotný majetek? Pak se o ní podělte s vašimi kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Drobný hmotný majetek patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: termín, význam slova, wiki, pojem, význam, Účetnictví, slovo, popis, přesný význam, Účetnictví, formulace, vysvětlení, Drobný hmotný majetek, co to je, heslo, význam pojmu

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Drobný hmotný majetek? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Bruce Willis? Znáte a víte kdo je Hamoun? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Účetnictví U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na významy slov, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, zajímavosti, popisy termínů, slovníková hesla s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..