Co je to?
Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Co je to Drobný hmotný majetek? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Drobný hmotný majetek?

Drobný hmotný majetek má dobu použitelnosti delší než jeden rok, při ocenění má hodnotu 40 000 Kč nebo méně, jeho hodnota však může časem růst. Hranici pro ocenění si může stanovit sám majitel. Drobný hmotný majetek musí být zahrnut do soupisu majetku a povinností je i jeho roční inventarizace.
Jako drobný hmotný majetek bývají označena například nejrůznější sbírky nebo umělecká díla a samozřejmě také pozemky.

Význam slova, termín, co je to Drobný hmotný majetek? Odborný výraz, definice slova Drobný hmotný majetek. Co znamená pojem Drobný hmotný majetek z kategorie Účetnictví?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Drobný hmotný majetek je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, slovo, co znamená, informace, Drobný hmotný majetek, formulace, význam pojmu, význam, Účetnictví, přesný význam, popis, slovník, heslo, definice, přesný výraz, Účetnictví

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Drobný hmotný majetek? resp. jaký je význam slova Drobný hmotný majetek? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Drobný hmotný majetek, odpověď na dotaz co je to Drobný hmotný majetek?. Víte např. kdo to je Lobbista? Znáte a víte kdo je Hamoun? Ke každému slovo může existovat víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Drobný hmotný majetek v jiné sekci než Účetnictví. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero..