Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový doklad? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Daňový doklad

Každý daňový doklad musí mít předem stanovené náležitosti, které jsou přímo určené ze zákona. Tento doklad musí vystavit každý plátce daně z přidané hodnoty. V některých případech lze využít zjednodušený daňový doklad, konkrétně v případě, kdy se platí hotovostí, kartou nebo šekem do hodnoty deseti tisíc korun.

Význam slova, termín, co je to Daňový doklad? Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Daňový doklad? Pak se o ní podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Daňový doklad je v kategorii Účetnictví

Klíčová slova: termín, synonymum, popis, pojem, slovo, význam slova, Účetnictví, vysvětlení, význam, popis, informace, přesný význam, co znamená, formulace, Účetnictví

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Daňový doklad? resp. co je to Daňový doklad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový doklad, odpověď na dotaz co je to Daňový doklad?. Víte např. kdo to je Venuše? Znáte a víte kdo je Fénix? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Daňový doklad hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.