Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový doklad? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Daňový doklad

Každý daňový doklad musí mít předem stanovené náležitosti, které jsou přímo určené ze zákona. Tento doklad musí vystavit každý plátce daně z přidané hodnoty. V některých případech lze využít zjednodušený daňový doklad, konkrétně v případě, kdy se platí hotovostí, kartou nebo šekem do hodnoty deseti tisíc korun.

Význam slova, termín, co je to Daňový doklad? Odborný výraz, definice slova Daňový doklad. Co znamená pojem Daňový doklad z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Daňový doklad? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Daňový doklad je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: význam slova, slovník, vysvětlení, popis, wiki, slovo, Účetnictví, co znamená, popis, definice, termín, Účetnictví, přesný význam, přesný výraz, Daňový doklad

Výběr náhodných odborných termínů, pojmů a hesel

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Daňový doklad? resp. jaká je definice termínu Daňový doklad? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový doklad, odpověď na dotaz co je to Daňový doklad?. Víte např. kdo to je Venuše? Znáte a víte kdo je Fénix? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Daňový doklad hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.