Co je to?
Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňový bonus? Význam slova

Co znamená termín Daňový bonus? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Daňový bonus je rozdíl mezi daňovým zvýhodněním na děti a daňovou povinností. Jedná se v podstatě o zápornou daň, která je poplatníkovi v případě splnění podmínek (např. příjem poplatníka je minimálně ve výši šestinásobku minimální mzdy) vyplacena finančním úřadem. V roce 2017 byl maximální daňový bonus 60 300 Kč.

Význam slova, termín, co je to Daňový bonus? Výraz, termín, definice slova Daňový bonus. Co znamená odborný pojem Daňový bonus z kategorie Účetnictví?

Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s blízkými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Daňový bonus je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: Daňový bonus, Účetnictví, vysvětlení, wiki, význam, přesný význam, pojem, synonymum, formulace, co to je, slovo, slovník, Daňový bonus, popis, heslo, co znamená

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Daňový bonus? resp. co přesně označuje termín Daňový bonus? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňový bonus, odpověď na dotaz co je to Daňový bonus?. Víte např. kdo to je Amanda Lear? Znáte a víte kdo je James Cameron? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Daňový bonus hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.