Co je to?
Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Co je to Daňová evidence? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Daňová evidence

Daňová evidence je něco jako bylo do roku 2004 jednoduché účetnictví. Daňovou evidenci mohou vést fyzické osoby, které se nestaly účetní jednotkou, nejsou účastníkem sdružení, nejsou zapsané v Obchodním rejstříku a jejichž obrat nepřekročil 25 milionů za uplynulý kalendářní rok. Přesné podmínky definuje Zákon o účetnictví č. 563/91 Sb.

Význam slova, termín, co je to Daňová evidence? Odborný výraz, definice slova Daňová evidence. Co znamená pojem Daňová evidence z kategorie Účetnictví?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Daňová evidence sdílet se známými na sociálních sítích Twitter a Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Daňová evidence patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: Účetnictví, Daňová evidence, význam slova, vysvětlení, význam, heslo, informace, pojem, co znamená, definice, slovník, slovo, přesný význam, wiki, Daňová evidence, význam pojmu

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Daňová evidence? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Daňová evidence? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Daňová evidence, odpověď na dotaz co je to Daňová evidence?. Víte např. kdo to je Alexander Babiš? Znáte a víte kdo je Christopher Nolan? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Daňová evidence v jiné sekci než Účetnictví. U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů, významy slov s názvem Co Je To?.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.