Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Číslo pojištěnce?

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.

Význam slova, termín, co je to Číslo pojištěnce? Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Možnost chyb vyhrazena. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Číslo pojištěnce můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Číslo pojištěnce je v sekci Účetnictví

Klíčová slova: pojem, slovo, význam slova, slovník, význam pojmu, přesný výraz, Číslo pojištěnce, význam, Účetnictví, Účetnictví, popis, Číslo pojištěnce, co znamená, formulace, termín, co to je

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co znamená Číslo pojištěnce? resp. jaká je definice slova Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je OSVČ? Znáte a víte kdo je Šumař? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Číslo pojištěnce i v jiných kategoriích (než Účetnictví). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Ty lze dále používat při splnění licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, musíme vám poděkovat za návštívení internetového slovníku, který shromažďuje významy slov, slovníková hesla, zajímavosti, popisy termínů, definice odborných pojmů, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.