Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Co to je Číslo pojištěnce? Význam slova

Co znamená termín Číslo pojištěnce? Vysvětlení pojmu, definice hesla

Číslo pojištěnce je identifikační číslo zdravotně pojištěné osoby. Uvádí se na zdravotním průkazu pojištěnce a je pod ním veden u zdravotní pojišťovny, kterou si zvolil.
Jde také o číslo, které pojištěnci přiděluje Česká správa sociálního zabezpečení na dobu, po kterou daná osoba nemá rodné číslo. Pod tímto číslem je pak člověk pojištěn. V oblasti sociálního zabezpečení jde o základní identifikační údaj.

Význam slova, termín, co je to Číslo pojištěnce? Odborný termín, výraz, slovo Číslo pojištěnce. Co znamená pojem Číslo pojištěnce z kategorie Účetnictví?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Číslo pojištěnce sdílet s kolegy na sociálních sítích Google+, Facebook či Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Číslo pojištěnce patří do sekce Účetnictví

Klíčová slova: přesný význam, Účetnictví, popis, vysvětlení, slovník, slovo, význam, co to je, Číslo pojištěnce, pojem, synonymum, informace, termín, formulace, význam slova, význam pojmu

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na stránce jste se mohli dozvědět: co je to Číslo pojištěnce? resp. co vlastně znamená slovo Číslo pojištěnce? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Číslo pojištěnce, odpověď na dotaz co je to Číslo pojištěnce?. Víte např. kdo to je Osobnost? Znáte a víte kdo je Šumař? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Číslo pojištěnce hledat i v jiných kategoriích (než Účetnictví) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Ať jste chodec, cyklistika nebo automobilista, měl byste znát dopravní značky a jejich význam.