Co je to?
Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co to je Ztracené bednění? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.

Význam slova, termín, co je to Ztracené bednění? Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Ztracené bednění s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Ztracené bednění se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: slovo, informace, co to je, wiki, význam pojmu, Technika, synonymum, pojem, přesný výraz, vysvětlení, Technika, slovník, heslo, význam, Ztracené bednění

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Ztracené bednění? resp. co to je Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Geriatr? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Ztracené bednění hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.