Co je to?
Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co to je Ztracené bednění? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Ztracené bednění?

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.

Význam slova, termín, co je to Ztracené bednění? Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Ztracené bednění? Potom se o definici podělte s kamarády na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Ztracené bednění je v sekci Technika

Klíčová slova: slovo, co znamená, přesný výraz, popis, heslo, vysvětlení, význam pojmu, přesný význam, definice, Technika, význam, význam slova, wiki

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ztracené bednění? resp. co znamená slovo Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Geriatr? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ztracené bednění v jiné sekci než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.