Co je to?
Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Co to je Ztracené bednění? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ztracené bednění

Ztracené bednění se používá při stavbě zdí, plotů a různých základů. Při použití ztraceného bednění není nutné šalování, tedy obvyklé dřevěné bednění. Jedná se o duté tvarovky. Do vnitřní dutiny se lije beton a je tak zajištěno jednoduché, přesné a pevné bednění.
Ztracené bednění je vyráběno z různých materiálů, k nejužívanějším patří lisované materiály, vibrovaný beton, polystyren. Délka bývá jednotná – 50 cm, šířku je možno zvolit – nejčastěji se jedná o 20,30 nebo 40 cm.

Význam slova, termín, co je to Ztracené bednění? Definice výrazu Ztracené bednění. Co znamená odborný pojem Ztracené bednění z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Tento text (Ztracené bednění) můžete sdílet s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Ztracené bednění patří do sekce Technika

Klíčová slova: co znamená, popis, formulace, synonymum, slovo, vysvětlení, wiki, význam, co to je, význam slova, význam pojmu, slovník, heslo, Technika, přesný výraz

Zkuste také následující odborné pojmy, termíny a hesla

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice slova Ztracené bednění? resp. co znamená Ztracené bednění? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ztracené bednění, odpověď na dotaz co je to Ztracené bednění?. Víte např. kdo to je Geriatr? Znáte a víte kdo je Mezzosopranistka? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.