Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Co je to Zoom? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Zoom?

Jeden z podstatných údajů u moderních digitálních fotoaparátů je kvalita zoomu. Jde o vlastnost objektivu, který je díky němu schopný přibližovat i vzdálené oblasti. Zoom se též dá digitálně nahradit za cenu ztráty kvality obrazu. Zoom se dělí do tří kategorií - optický, digitální a zoom ořezem. Každá z těchto kategorií pak má své plusy i mínusy.

Význam slova, termín, co je to Zoom? Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text napsán pro Superia.cz

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zoom s vašimi kamarády, známými a přáteli na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Zoom se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: popis, formulace, heslo, význam slova, slovo, přesný význam, vysvětlení, Zoom, Technika, informace, slovník, pojem, wiki, definice, co to je, význam

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku jaký je přesný význam slova Zoom? resp. jaký je přesný význam slova Zoom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zoom, odpověď na dotaz co je to Zoom?. Víte např. kdo to je Elf? Znáte a víte kdo je Numismatik? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.