Co je to?
Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Co je to Zoom? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Zoom?

Jeden z podstatných údajů u moderních digitálních fotoaparátů je kvalita zoomu. Jde o vlastnost objektivu, který je díky němu schopný přibližovat i vzdálené oblasti. Zoom se též dá digitálně nahradit za cenu ztráty kvality obrazu. Zoom se dělí do tří kategorií - optický, digitální a zoom ořezem. Každá z těchto kategorií pak má své plusy i mínusy.

Význam slova, termín, co je to Zoom? Definice odborného termínu, slova Zoom. Co znamená pojem Zoom z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Tento text samozřejmě můžete sdílet s kolegy na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Zoom je v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, termín, heslo, slovník, definice, informace, synonymum, přesný význam, co to je, wiki, Technika, význam, formulace, vysvětlení, Technika

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaká je definice termínu Zoom? resp. co znamená výraz Zoom? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Zoom, odpověď na dotaz co je to Zoom?. Víte např. kdo to je Docent? Znáte a víte kdo je Numismatik? Jednotlivá slova, termíny, hesla můžou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zoom v jiné sekci než Technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.