Co je to?
Výraz, termín, definice slova Tepelné čerpadlo. Co znamená odborný pojem Tepelné čerpadlo z kategorie Technika?

Co je to Tepelné čerpadlo? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Tepelné čerpadlo?

Tepelné čerpadlo je zařízení, které slouží k čerpání tepla a jeho přemístění jinam. Na tomto principu pracují další zařízení a stroje. Velmi často se tepelná čerpadla využívají k vytápění.
Vzhledem ke stále se snižující náročnosti na vytápění u nových domů mohou být i tepelná čerpadla menší a levnější. Nejrozšířenější jsou tepelná čerpadla na principu země/voda, vzduch/voda, voda/voda, vzduch/ vzduch. Využívají se nejen pro vytápění, ale i pro provoz klimatizace.

Význam slova, termín, co je to Tepelné čerpadlo? Výraz, termín, definice slova Tepelné čerpadlo. Co znamená odborný pojem Tepelné čerpadlo z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Text vytvořen pro server Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem Tepelné čerpadlo s partnery, kolegy a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Tepelné čerpadlo je v kategorii Technika

Klíčová slova: co znamená, Technika, přesný výraz, slovo, Technika, co to je, přesný význam, wiki, termín, heslo, synonymum, význam slova, popis, vysvětlení, pojem, význam pojmu

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Tepelné čerpadlo? resp. co se skrývá pod slovem Tepelné čerpadlo? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Tepelné čerpadlo, odpověď na dotaz co je to Tepelné čerpadlo?. Víte např. kdo to je Svatý Václav? Znáte a víte kdo je Vladimír Menšík? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.