Co je to?
Odborný výraz, definice slova Šíbr. Co znamená pojem Šíbr z kategorie Technika?

Co je to Šíbr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Šíbr

1. Slovo "šíbr" pochází z němčiny a označuje v železničářském slangu posunovače.
2. V technickém slangu je šíbr logaritmické pravítko.
3. V automobilovém slangu je šíbr posuvné střešní okno.
4. V novinách a v médiích vůbec znamená slovo šíbr překupníka nebo člověka zapleteného do/ nebo provozujícího různé čachry.

Význam slova, termín, co je to Šíbr? Odborný výraz, definice slova Šíbr. Co znamená pojem Šíbr z kategorie Technika?

Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Šíbr je v kategorii Technika

Klíčová slova: slovo, Šíbr, Technika, wiki, formulace, přesný význam, pojem, co znamená, význam, termín, Šíbr, slovník, informace, přesný výraz, Technika, význam pojmu

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Tyto stránky vám umožnili zjistit co znamená Šíbr? resp. co se skrývá pod slovem Šíbr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Šíbr, odpověď na dotaz co je to Šíbr?. Víte např. kdo to je Kariérista? Znáte a víte kdo je Milenec? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme vám za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, popisy termínů, významy slov, zajímavosti, slovníková hesla, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.