Co je to?
Odborný termín, výraz, slovo Polarizační filtr. Co znamená pojem Polarizační filtr z kategorie Technika?

Co to je Polarizační filtr? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Polarizační filtr

Polarizační filtr je označení pro druh fotografického filtru umístěného před objektivem fotoaparátu. Slouží především k doladění barev tak, aby se co nejvíce přiblížily skutečnosti. To se hojně využívá například při fotografování oblohy.
Polarizační filtr minimalizuje odlesky, zesiluje sytost barev a oživuje je. Pokud je polarizační filtr zaměřen proti slunci, je jeho působení nejsilnější. Nemá požadované účinky při fotografování s bleskem.

Význam slova, termín, co je to Polarizační filtr? Odborný termín, výraz, slovo Polarizační filtr. Co znamená pojem Polarizační filtr z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Polarizační filtr? Potom se o definici podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Polarizační filtr se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: slovník, slovo, synonymum, heslo, Polarizační filtr, Polarizační filtr, přesný výraz, wiki, definice, co to je, význam slova, co znamená, formulace, pojem, popis, Technika

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Polarizační filtr? resp. co označuje slovo Polarizační filtr? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Polarizační filtr, odpověď na dotaz co je to Polarizační filtr?. Víte např. kdo to je David Hasselhoff? Znáte a víte kdo je Josef Kokta? Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího zajímavosti, slovníková hesla, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.