Co je to?
Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Co je to Parní čistič? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Parní čistič

Parní čistič je stroj určený k čištění parou. Využívá páru o vysoké teplotě – i více než 100 stupňů. Tak je možno uvolnit i staré nečistoty, které jsou hluboko usazené ve škvírách a spárách a běžnými prostředky nejdou vyčistit. Velmi dobře se také odstraňuje mastnota a připáleniny.
Parní čistič má dezinfekční funkci. Pomáhá čistit i na místech, kde by neměla být používána voda. Čištění je tak skoro suché a není potřeba chemických čisticích prostředků.


Co je to Parní čistič? Význam slova, termín, Definice výrazu, termínu Parní čistič. Co znamená odborný pojem Parní čistič z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Parní čistič? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi přáteli na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Výraz Parní čistič je v kategorii Technika

Klíčová slova: odborné názvosloví, Parní čistič, definice pojmu, definice, synonymum, lexikon, vysvětlení, odborný výraz, přesný význam, význam slova, co to je, názvosloví, wiki, význam, význam pojmu, heslo, terminologie, popis


Pojem Parní čistič je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Parní čistič ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Parní čistič ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Parní čistič na Google.cz

Hledat termín Parní čistič ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Parní čistič ve Wikislovníku

Hledat slovo Parní čistič ve vyhledávači Ecosia a pomoci tak životnímu prostředí

Dál můžete zkusit hledat slovo Parní čistič například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Parní čistič? resp. co to je Parní čistič? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Parní čistič, odpověď na dotaz co je to Parní čistič?. Víte např. kdo to je Eva Horká? Znáte a víte kdo je Martin Zounar? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Parní čistič v jiné sekci než Technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu online internetového slovníku zaměřeného především na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.