Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je to Konvektomat? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Konvektomat

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.

Význam slova, termín, co je to Konvektomat? Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte uvedený text s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Konvektomat je v kategorii Technika

Klíčová slova: přesný význam, heslo, Konvektomat, přesný výraz, definice, pojem, co znamená, synonymum, význam, informace, slovo, vysvětlení, Technika, Konvektomat, slovník, termín

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit co to je Konvektomat? resp. co to je Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Chalupník? Znáte a víte kdo je Státní úředník? Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). U části textů najdete citaci z české Wikipedie. Spolu s textem je vždy uvedena i url adresa na konkrétní stránku projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, zajímavosti, významy slov, přesné vysvětlení slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?