Co je to?
Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Co je to Konvektomat? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Konvektomat

Konvektomat je pojmenování pro kuchyňský přístroj využívaný především profesionály. Hlavní předností je kombinace funkcí parní a horkovzdušné trouby. Při rozdílných teplotách je tak možno využívat vlhké i suché teplo a také oba druhy tepla kombinovat. Hodí se tak pro většinu kuchyňské úpravy jídel.
Konvektomat umožňuje šetrný způsob úpravy pokrmů a výrazně zkracuje dobu vaření. Zachovává se tak více vitamínů a jídla mají vyšší nutriční hodnotu, jsou chutná a šťavnatá. Navíc lze pokrmy připravovat bez použití tuku.

Význam slova, termín, co je to Konvektomat? Odborný výraz, definice slova Konvektomat. Co znamená pojem Konvektomat z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Konvektomat sdílet s vašimi přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Konvektomat patří do sekce Technika

Klíčová slova: synonymum, přesný výraz, slovo, slovník, Konvektomat, Technika, vysvětlení, přesný význam, definice, termín, pojem, význam pojmu, informace, Technika, co to je, popis

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Konvektomat? resp. co se vlastně skrývá pod slovem Konvektomat? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Konvektomat, odpověď na dotaz co je to Konvektomat?. Víte např. kdo to je Signalista? Znáte a víte kdo je Státní úředník? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto termín Konvektomat hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, musíme vám poděkovat za návštěvu internetového encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na slovníková hesla, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Být, bydlit, obyvatel ... Vzpomenete si ještě na všechna vyjmenovaná slova po B?