Co je to?
Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Co je to Kondenzační kotel? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Kondenzační kotel?

Kondenzační kotel je moderní varianta kotle určeného k vytápění. Hlavní výhodou je schopnost kotle odebírat teplo z vodních par v odcházejících spalinách.
Kondenzace zde funguje tak, že spaliny jsou ochlazeny ještě před tím, než se dostanou do okolního vzduchu. Tak zůstane ve vytápěcím systému i teplo, které bylo původně absorbováno do výparů. Díky kondenzačnímu kotli tak lze získat zpět tu část tepla, kterou klasické kotle nechávají odejít komínem.

Význam slova, termín, co je to Kondenzační kotel? Výraz, termín, definice slova Kondenzační kotel. Co znamená odborný pojem Kondenzační kotel z kategorie Technika?

Texty mohou obsahovat chyby. Sepsáno redaktory Superia.cz

Definici slova Kondenzační kotel můžete sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Kondenzační kotel je v kategorii Technika

Klíčová slova: co znamená, Kondenzační kotel, význam slova, vysvětlení, heslo, přesný výraz, definice, slovo, Technika, synonymum, význam, přesný význam, informace, Technika, termín, Kondenzační kotel

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice termínu Kondenzační kotel? resp. co přesně znamená slovo Kondenzační kotel? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Kondenzační kotel, odpověď na dotaz co je to Kondenzační kotel?. Víte např. kdo to je Erik Tabery? Znáte a víte kdo je Bašár al-Asad? Ke každému pojmu může existovat vícero definic podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Tyto lze kopírovat, upravovat a dále sdílet při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, milí čtenáři, děkujeme vám za návštěvu webu shromažďujícího definice odborných pojmů, zajímavosti, známé i neznámé pojmy, významy slov, popisy termínů, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.