Co je to?
Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Co je to Komaxit? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Komaxit

Komaxit je označení pro lakování karosérií aut pomocí práškového laku.

Význam slova, termín, co je to Komaxit? Definice výrazu, termínu Komaxit. Co znamená odborný pojem Komaxit z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Text napsán pro Superia.cz

Sdílejte text pojmu Komaxit s kolegy na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo Komaxit se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, význam slova, vysvětlení, pojem, definice, synonymum, přesný význam, Komaxit, slovo, přesný výraz, co znamená, popis, termín, slovník, Technika, wiki

Často hledané pojmy, výrazy, odborné termíny a slova

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Komaxit? resp. co se skrývá pod slovem Komaxit? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Komaxit, odpověď na dotaz co je to Komaxit?. Víte např. kdo to je Honimír? Znáte a víte kdo je Tomio Okamura? Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení čtenáři, děkujeme za návštěvu online projektu (slovníku) shromažďujícího významy slov, popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.