Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Co je to Ionizátor? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Ionizátor

Ionizátor obohacuje okolní vzduch o velké množství záporně nabitých iontů. Ty mají velmi příznivý vliv na zdravotní stav člověka. Ionizátor vytváří vhodné prostředí pro alergiky, pacienty, kteří trpí astmatem, nebo je trápí senná rýma. Platí zde, že čím více aniontů je ve vzduchu, tím méně mikrobů se ve vzduchu vyskytuje.
Ionizátor přidává ke stávajícím molekulám kyslíku další a ozón pak nejen ničí plísně a choroboplodné zárodky, ale také okysličuje krev a přispívá ke zlepšení krevního oběhu.

Význam slova, termín, co je to Ionizátor? Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Ionizátor sdílet s přáteli a kamarády na Google+, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Ionizátor je v kategorii Technika

Klíčová slova: popis, wiki, synonymum, formulace, heslo, co znamená, informace, vysvětlení, přesný výraz, přesný význam, definice, význam slova, slovník, termín, popis

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je význam slova Ionizátor? resp. co je to Ionizátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ionizátor, odpověď na dotaz co je to Ionizátor?. Víte např. kdo to je Hispánec? Znáte a víte kdo je Hospodin? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Ionizátor hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?