Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Co je to Ionizátor? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu Ionizátor?

Ionizátor obohacuje okolní vzduch o velké množství záporně nabitých iontů. Ty mají velmi příznivý vliv na zdravotní stav člověka. Ionizátor vytváří vhodné prostředí pro alergiky, pacienty, kteří trpí astmatem, nebo je trápí senná rýma. Platí zde, že čím více aniontů je ve vzduchu, tím méně mikrobů se ve vzduchu vyskytuje.
Ionizátor přidává ke stávajícím molekulám kyslíku další a ozón pak nejen ničí plísně a choroboplodné zárodky, ale také okysličuje krev a přispívá ke zlepšení krevního oběhu.

Význam slova, termín, co je to Ionizátor? Odborný výraz, definice slova Ionizátor. Co znamená pojem Ionizátor z kategorie Technika?

Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Napsáno redaktory Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Ionizátor můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Ionizátor je v sekci Technika

Klíčová slova: popis, slovo, heslo, význam slova, co znamená, Technika, informace, vysvětlení, wiki, definice, synonymum, pojem, přesný výraz, Ionizátor, význam pojmu, Ionizátor

Podívejte se také na tyto odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice termínu Ionizátor? resp. co znamená výraz Ionizátor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ionizátor, odpověď na dotaz co je to Ionizátor?. Víte např. kdo to je Ivan Hlas? Znáte a víte kdo je Scarlett Johansson? Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový typ textu spadá pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme, že jste navštívili online slovníkový projekt zaměřený na přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, slovníková hesla, definice odborných pojmů, významy slov, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Vzpomněli byste si na vyjmenovaná slova? Znáte vyjmenovaná slova po B nebo po M?