Co je to?
Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Co je to Imobilizér? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Imobilizér?

Imobilizér je elektronické zařízení, které se nachází v automobilu. Brání nastartování motoru, pokud do zámku není vložen správný klíč. Jedná se o způsob ochrany před zloději. Imobilizér může využívat čipu v klíči nebo jiného šifrovaného kódu (u vyspělejších systémů).

Význam slova, termín, co je to Imobilizér? Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Imobilizér s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Imobilizér se nachází v sekci Technika

Co znamená pojem Imobilizér? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Imobilizér je elektronické zařízení integrované v automobilu. Brání naběhnutí motoru, pokud by nebyl vložen správný klíč. To znemožňuje potenciálním zlodějům, aby nastartovali motor, aniž by měli originální klíč. V technickém popisu automobilů se dnes slovem „imobilizér“ rozumí elektronické zařízení. Existují však i mechanické imobilizéry, například botička, podobnou funkci mají různé druhy zámků volantu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: informace, popis, pojem, co znamená, přesný význam, význam, význam slova, Imobilizér, význam pojmu, termín, slovo, přesný výraz, definice

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Imobilizér? resp. jaká je definice slova Imobilizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imobilizér, odpověď na dotaz co je to Imobilizér?. Víte např. kdo to je Satan? Znáte a víte kdo je Notorik? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než Technika. U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.