Co je to?
Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Co je to Imobilizér? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu Imobilizér

Imobilizér je elektronické zařízení, které se nachází v automobilu. Brání nastartování motoru, pokud do zámku není vložen správný klíč. Jedná se o způsob ochrany před zloději. Imobilizér může využívat čipu v klíči nebo jiného šifrovaného kódu (u vyspělejších systémů).


Co je to Imobilizér? Význam slova, termín, Odborný výraz, definice slova Imobilizér. Co znamená pojem Imobilizér z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen pro server Superia.cz

Uvedený text s definicí slova Imobilizér můžete samozřejmě sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu    

Heslo Imobilizér je v sekci Technika

Klíčová slova: terminologie, význam pojmu, význam slova, popis, co to je, definice pojmu, formulace, synonymum, definice, pojem, heslo, odborné názvosloví, termín, wiki, význam, co znamená, přesný výraz, co je to Imobilizér?


Pojem Imobilizér je v kategorii Technika, ilustrační obrázek

V online encyklopedii Wikipedia se o slovu Imobilizér můžete dozvědět následující

Následující text definice byl převzat ze stránek Wikipedia.cz. Licence CC-BY-SA.

Imobilizér je elektronické zařízení integrované v automobilu. Brání naběhnutí motoru, pokud by nebyl vložen správný klíč. To znemožňuje potenciálním zlodějům, aby nastartovali motor, aniž by měli originální klíč. V technickém popisu automobilů se dnes slovem „imobilizér“ rozumí elektronické zařízení. Existují však i mechanické imobilizéry, například botička, podobnou funkci mají různé druhy zámků volantu.

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Imobilizér ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít pojem Imobilizér ve fulltextu Seznam.cz

Chraňte své soukromí a hledejte slovo Imobilizér ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Imobilizér ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Imobilizér na Youtube

Hledat pojem Imobilizér na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Imobilizér například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku co to je Imobilizér? resp. jaká je definice slova Imobilizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Imobilizér, odpověď na dotaz co je to Imobilizér?. Víte např. kdo to je George Washington? Znáte a víte kdo je Buddhista? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Tyto texty lze potom kopírovat, editovat a dále šířit při splnění podmínek vyplývajících z licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, vážení návštěvníci, děkujeme za návštěvu webových stránek shromažďujících definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.