Co je to?
Definice výrazu, termínu Hatchback. Co znamená odborný pojem Hatchback z kategorie Technika?

Co je to Hatchback? Význam slova

Význam termínu, výrazu, vysvětlení pojmu Hatchback

Hatchback je pojmenování pro typ karoserie osobních automobilů. Auta s hatchbackem mají výklopnou záď a bývají tří- nebo pětidveřové. Karoserie je dvouprostorová a záď se prudce svažuje. V zadních dveřích je umístěno okno, které se otvírá s dveřmi.
Hatchback umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru. Bývá nejčastěji u vozů nižší třídy.

Význam slova, termín, co je to Hatchback? Definice výrazu, termínu Hatchback. Co znamená odborný pojem Hatchback z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Hatchback? Potom se o definici podělte s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Hatchback se nachází v kategorii Technika

Klíčová slova: popis, slovník, co znamená, definice, popis, termín, wiki, slovo, přesný význam, informace, význam, význam pojmu, Technika, heslo, synonymum

Výběr náhodných pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaká je definice slova Hatchback? resp. co znamená Hatchback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hatchback, odpověď na dotaz co je to Hatchback?. Víte např. kdo to je Jan Cina? Znáte a víte kdo je Hispánec? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hatchback i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují doplňující definici z Wikipedie včetně url na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.