Co je to?
Definice výrazu, termínu Hatchback. Co znamená odborný pojem Hatchback z kategorie Technika?

Co je to Hatchback? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Hatchback

Hatchback je pojmenování pro typ karoserie osobních automobilů. Auta s hatchbackem mají výklopnou záď a bývají tří- nebo pětidveřové. Karoserie je dvouprostorová a záď se prudce svažuje. V zadních dveřích je umístěno okno, které se otvírá s dveřmi.
Hatchback umožňuje snadný přístup do zavazadlového prostoru. Bývá nejčastěji u vozů nižší třídy.

Význam slova, termín, co je to Hatchback? Definice výrazu, termínu Hatchback. Co znamená odborný pojem Hatchback z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Zaujala vás definice slova Hatchback? Pak se o tuto stránku podělte s kolegy na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Výraz Hatchback je v kategorii Technika

Klíčová slova: Technika, přesný výraz, Technika, definice, Hatchback, význam, co znamená, slovník, popis, informace, termín, pojem, význam slova, slovo, vysvětlení, přesný význam

Náhodných výběr hesel, pojmů a odborných termínů

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená slovo Hatchback? resp. co přesně označuje termín Hatchback? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Hatchback, odpověď na dotaz co je to Hatchback?. Víte např. kdo to je Regent? Znáte a víte kdo je Tim Burton? Ke každému slovo může existovat víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Hatchback v jiné sekci než Technika. U části pojmů naleznete citaci z projektu Wikipedia včetně internetové adresy kde naleznete kompletní popis. Tyto lze přebírat, upravovat a dále šířit při splnění licenčního ujednání CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.