Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Co je to Gufero? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu Gufero?

Gufero je druh pryžového těsnění ložisek a hřídele. Může být opatřeno i pružinou. Tato strojní součástka je známa také pod názvem simerink. Gufero mívá tvar kruhu a je v něm otvor, kterým prochází hřídel.
Gufero se často využívá v motorech a převodovkách, kde má bránit úniku oleje. Protože mezi guferem a hřídelí dochází ke tření, gufero se po nějaké době opotřebí a je nutné ho vyměnit.

Význam slova, termín, co je to Gufero? Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Sepsáno redaktory Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Gufero? s blízkými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Gufero je v sekci Technika

Klíčová slova: význam slova, pojem, přesný výraz, popis, Technika, wiki, význam pojmu, informace, synonymum, slovo, vysvětlení, Technika, slovník, definice, přesný význam, Gufero

Co označuje termín Gufero? Definice slova, termínu z projektu Wikipedia

Gufero (též simmerring, simering, simerink od jména Walther Simmer) je strojní součástka. Je to pryžové těsnění hřídelí a ložisek. Většinou se ukládá do víka ložisek. Má kruhový tvar s otvorem pro průchod hřídele.

Uvedený text byl převzat z online encyklopedie Wikipedia.cz

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaká je definice slova Gufero? resp. co označuje slovo Gufero? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gufero, odpověď na dotaz co je to Gufero?. Víte např. kdo to je Radovan Krejčíř? Znáte a víte kdo je Glum? Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový typ textu je distribuován pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Vážení návštěvníci, děkujeme vám za navštívení našeho encyklopedického slovníku, který se zaměřuje na známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, významy slov, popisy termínů, zajímavosti, definice odborných pojmů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.