Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Co je to Gufero? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Gufero

Gufero je druh pryžového těsnění ložisek a hřídele. Může být opatřeno i pružinou. Tato strojní součástka je známa také pod názvem simerink. Gufero mívá tvar kruhu a je v něm otvor, kterým prochází hřídel.
Gufero se často využívá v motorech a převodovkách, kde má bránit úniku oleje. Protože mezi guferem a hřídelí dochází ke tření, gufero se po nějaké době opotřebí a je nutné ho vyměnit.

Význam slova, termín, co je to Gufero? Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Gufero? Pak se o ní podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Gufero patří do sekce Technika

Klíčová slova: synonymum, vysvětlení, pojem, informace, Gufero, co to je, termín, formulace, slovo, přesný význam, co znamená, popis, význam

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Na stránce jste se mohli dozvědět: co znamená Gufero? resp. jaká je definice slova Gufero? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gufero, odpověď na dotaz co je to Gufero?. Víte např. kdo to je Fatalista? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín Gufero hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty, kromě krátkých citací je zakázáno kopírovat.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.