Co je to?
Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Co je to Gufero? Význam slova

Vysvětlení pojmu, hesla, definice termínu Gufero

Gufero je druh pryžového těsnění ložisek a hřídele. Může být opatřeno i pružinou. Tato strojní součástka je známa také pod názvem simerink. Gufero mívá tvar kruhu a je v něm otvor, kterým prochází hřídel.
Gufero se často využívá v motorech a převodovkách, kde má bránit úniku oleje. Protože mezi guferem a hřídelí dochází ke tření, gufero se po nějaké době opotřebí a je nutné ho vyměnit.

Význam slova, termín, co je to Gufero? Definice odborného termínu, slova Gufero. Co znamená pojem Gufero z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text napsán pro Superia.cz

Zaujalo vás slovo, termín Gufero? Potom se o definici podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Twitteru a Google+ nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Výraz Gufero je v sekci Technika

Klíčová slova: co znamená, popis, co to je, význam pojmu, vysvětlení, wiki, přesný význam, Technika, Gufero, slovník, slovo, informace, význam, termín, synonymum

Další vybraná hesla, odborné termíny a pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli co znamená slovo Gufero? resp. jaká je definice termínu Gufero? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gufero, odpověď na dotaz co je to Gufero?. Víte např. kdo to je Fatalista? Znáte a víte kdo je Petr Robejšek? Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Technika U některých textů citujeme českou Wikipedii. Spolu s krátkou citací (textem) vždy uvádíme u url adresu projektu. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.