Co je to?
Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Co je to Gravírování? Význam slova

Vysvětlení pojmu, termínu, hesla, výrazu Gravírování

Gravírování je název technologie, používané pro zdobení nejrůznějších výrobků, označení nejrůznějších věcí, které není možno odstranit, nebo pro rytí založené na odebírání materiálu. Jedná se o jednu z nejstarších technologií.
Gravírování se používá k praktickým i dekorativním účelům – lze jím ozdobit například zbraně, šperky či sklo, ale slouží i k výrobě tiskařských štočků, raznic, psích známek, jmenovek cedulí tabulí a dalších. Gravírování může být mechanické nebo laserové.

Význam slova, termín, co je to Gravírování? Výraz, termín, definice slova Gravírování. Co znamená odborný pojem Gravírování z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu Gravírování s vašimi kamarády na Facebooku, Google+ nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Gravírování se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: Gravírování, Technika, přesný význam, přesný výraz, informace, co znamená, popis, pojem, slovo, definice, slovník, heslo, synonymum, wiki, význam slova

Doporučujeme tyto odborné pojmy, výrazy a termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co to je Gravírování? resp. jaký je přesný význam slova Gravírování? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Gravírování, odpověď na dotaz co je to Gravírování?. Víte např. kdo to je Petr Chmela? Znáte a víte kdo je Fatalista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Gravírování v jiné sekci než Technika. Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.