Co je to?
Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Co je to Fuzzy logic? Význam slova

Co znamená termín, vysvětlení pojmu Fuzzy logic?

Fuzzy logic neboli šestý smysl je název jedinečné technologie u praček. Zahrnuje senzory a elektronický systém, takže pračka sama zjistí, co chcete prát. Systém fuzzy logic pak vybere a nastaví správný prací program podle vyhodnocení náplně – spotřebu vody, množství pracího prostředku a délku praní. Obsluha nastavuje druh látky, která se bude prát. Ušetří se tak nejen voda a prací prášek, ale také značné množství energie.

Význam slova, termín, co je to Fuzzy logic? Odborný výraz, definice slova Fuzzy logic. Co znamená pojem Fuzzy logic z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz

Definici slova Fuzzy logic můžete sdílet s přáteli na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Pojem Fuzzy logic je v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, Technika, popis, formulace, přesný význam, informace, význam slova, význam pojmu, synonymum, co znamená, Fuzzy logic, význam, slovník, přesný výraz, heslo

Náhodných výběr odborných pojmů, termínů a slov

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je význam slova Fuzzy logic? resp. co je to Fuzzy logic? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Fuzzy logic, odpověď na dotaz co je to Fuzzy logic?. Víte např. kdo to je Nemesis? Znáte a víte kdo je Kentaur? Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.