Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Co je to Ekvalizér? Význam slova

Co znamená termín, výraz, pojem, vysvětlení hesla Ekvalizér?

Ekvalizér je zařízení, jehož funkcí je úprava přehrávaného zvuku. Pokud se s takovou funkcí setkáme např. u přehrávače, je možné nastavit třeba zdůraznění basů.

Význam slova, termín, co je to Ekvalizér? Odborný výraz, definice slova Ekvalizér. Co znamená pojem Ekvalizér z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen pro server Superia.cz

Definici pojmu Ekvalizér sdílejte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ekvalizér je v kategorii Technika

Klíčová slova: heslo, význam slova, význam, informace, přesný výraz, formulace, wiki, co znamená, slovník, popis, vysvětlení, pojem, definice, Technika, termín, Ekvalizér

Co označuje termín Ekvalizér? Definice výrazu, slova, termínu z projektu Wikipedia

Ekvalizér je zařízení (nebo jeho část) sloužící k úpravám frekvenční charakteristiky zvukového signálu zesílením či potlačením některých částí akustického spektra, tedy tzv. pásem. Může být realizován i jako softwarový algoritmus v digitálním systému, ve kterém je zvuk zpracováván.

Vyše uvedený text pochází online encyklopedie Wikipedia.cz

Výběr odborných pojmů, slov, termínů a výrazů

Na této webové stránce jste se dozvěděli co je to Ekvalizér? resp. co přesně znamená slovo Ekvalizér? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ekvalizér, odpověď na dotaz co je to Ekvalizér?. Víte např. kdo to je Sluha? Znáte a víte kdo je Nindža? Ke každému slovo může existovat víc definic v různých oborech lidské činnosti. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Technika). U některých pojmů uvádíme i doplňující definici pojmu z Wikipedie včetně odkazu na konkrétní stránku Wikipedie, kde se dočtete více. Ty spadají pod licenci CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu stručného encyklopedického slovníku, který se zaměřuje především na definice odborných pojmů, významy slov, známé i neznámé pojmy, přesné vysvětlení slov, slovníková hesla, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.