Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Co znamená pojem, slovo, definice termínu EDGE?

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.

Význam slova, termín, co je to EDGE? Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Neručíme za pravdivost uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Definici slova EDGE můžete sdílet s vašimi kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo EDGE se nachází v kategorii Technika

Co znamená pojem EDGE? Odborný výraz, termín, definice slova z Wikipedie

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: EDGE, formulace, Technika, slovník, heslo, Technika, přesný význam, termín, co to je, přesný výraz, význam, definice, význam pojmu, wiki, synonymum

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na této webové stránce jste se dozvěděli jaký je přesný význam slova EDGE? resp. co to je EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Perfekcionalista? Znáte a víte kdo je Homosexuál? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty jsme rozšířili i o krátkou citaci z Wikipedia.cz. K této citaci vždy uvádíme i odkaz na konkrétní stránku. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?