Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu EDGE?

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.

Význam slova, termín, co je to EDGE? Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Přes veškerou snahu je možné, že v text bude obsahovat chyby. Předem se za ně omlouváme. Text byl sepsán pro server Superia.cz

Sdílejte tento text s heslem EDGE se známými na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Heslo EDGE patří do kategorie Technika

Klíčová slova: heslo, popis, Technika, co to je, EDGE, pojem, význam slova, vysvětlení, termín, informace, formulace, slovo, definice, EDGE, co znamená, přesný výraz

Co označuje termín EDGE? Odborný výraz, termín, definice slova z projektu Wikipedia

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Jaké pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Tyto stránky vám umožnili zjistit jaký je přesný význam slova EDGE? resp. jaká je definice slova EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Jitka Čvančarová? Znáte a víte kdo je Franz Schubert? Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů podle různých oborů. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Technika). Vybrané texty jsou rozšířené o citaci z české verze internetové encyklopedie Wikipedia.cz. Samozřejmě uvádíme i odkazu na konkrétní podstránku tohoto projektu. S těmi lze dále pracovat při dodržení licence CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu projektu shromažďujícího přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, známé i neznámé pojmy s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?