Co je to?
Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Co je to EDGE? Význam slova

Co znamená heslo, definice termínu, pojmu EDGE?

EDGE je zkratka z Enhanced Data Rates for GSM Evolution, což je technologie pro rychlý přenos dat v sítích GSM.

Význam slova, termín, co je to EDGE? Výraz, termín, definice slova EDGE. Co znamená odborný pojem EDGE z kategorie Technika?

Veškeré texty jsou bez záruky. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte tuto stránku se slovem EDGE s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín EDGE se nachází v sekci Technika

Co znamená pojem EDGE? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Enhanced Data rates for GSM Evolution (EDGE) je vývojovým stupněm v technologii GSM po zavedení datových přenosů pomocí GPRS (General Packet Radio Services). Technologie EDGE nabízí několik metod a vylepšení, které umožňují dosáhnout efektivního přenosu dat a vysoké spektrální účinnosti v tomto úzkopásmovém buňkovém systému.

Text pochází z webového projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: co to je, heslo, wiki, význam slova, slovo, termín, vysvětlení, Technika, význam, popis, EDGE, definice, význam pojmu, synonymum, přesný význam

Doporučené odborné pojmy, termíny, výrazy a hesla

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaká je definice slova EDGE? resp. co znamená EDGE? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EDGE, odpověď na dotaz co je to EDGE?. Víte např. kdo to je Perfekcionalista? Znáte a víte kdo je Homosexuál? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto termín EDGE hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Syn, sytý, sýr ... Dokázali byste z hlavy vyjmenovat všechna vyjmenovaná slova po S?