Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, definice pojmu Ecoboost?

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.

Význam slova, termín, co je to Ecoboost? Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Ecoboost doporučujeme sdílet s přáteli na Google+, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Ecoboost se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: slovník, heslo, význam, vysvětlení, Technika, přesný výraz, slovo, synonymum, definice, pojem, přesný význam, význam slova, Technika, co to je, Ecoboost, formulace

Vybrané odborné pojmy, termíny a slova

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku jaká je definice slova Ecoboost? resp. co znamená slovo Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Šibal? Znáte a víte kdo je Sagvan Tofi? Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího slovníková hesla, významy slov, zajímavosti, přesné vysvětlení slov, definice odborných pojmů, popisy termínů s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.