Co je to?
Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Co je to Ecoboost? Význam slova

Co znamená termín, slovo, heslo, vysvětlení pojmu Ecoboost?

Ecoboost je název technologie společnosti Ford, která ji má také patentově chráněnou. Díky této technologii dosahují vozy snížení spotřeby paliva až o 20 %. Toho je dosaženo kombinací přeplnění výfukovým turbodmychadlem, proměnného časování ventilů a přímého vstřikování.
Chování motoru v mnoha různých režimech jízdy je optimalizováno pomocí složitého speciálního počítačového kódu, který byl vyvinut právě pro tento účel.

Význam slova, termín, co je to Ecoboost? Odborný výraz, definice slova Ecoboost. Co znamená pojem Ecoboost z kategorie Technika?

Neručíme za eventuální chyby v textech. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku co je to Ecoboost? s kamarády na sociálních sítích Twitter, Google+ nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Pojem Ecoboost je v sekci Technika

Klíčová slova: Technika, definice, Ecoboost, přesný význam, slovník, termín, význam, heslo, Ecoboost, vysvětlení, popis, slovo, pojem, co znamená, synonymum, wiki

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je význam slova Ecoboost? resp. co označuje slovo Ecoboost? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Ecoboost, odpověď na dotaz co je to Ecoboost?. Víte např. kdo to je Cyril Svoboda? Znáte a víte kdo je Sagvan Tofi? Ke každému slovo může existovat víc definic podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé texty obsahují odkaz a krátkou citaci z české Wikipedie. Ty lze využívat v souladu s licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Milí čtenáři, děkujeme vám za návštívení online slovníku zaměřeného na popisy termínů, definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, známé i neznámé pojmy, významy slov, zajímavosti s názvem Co Je To?.

Oblíbenou dovolenkovou destinací Čechů je Egypt. Na těchto webových stránkách se o něm dozvíte mnoho zajímavého.