Co je to?
Definice výrazu EBD. Co znamená odborný pojem EBD z kategorie Technika?

Co to je EBD? Význam slova

Význam pojmu, termínu, vysvětlení výrazu EBD

EBD je zkratka pro označení elektronického rozdělovače brzdného účinku. Jedná se o technologii určenou pro brzdový systém automobilu. EBD automaticky změní brzdný účinek na jednotlivá kola a přizpůsobí ho vnějším i vnitřním okolnostem, jako jsou rychlost, stav vozovky, zátěž a další.
Tento systém je spojen s protiblokovacím systémem ABS a zajišťuje maximum brzdné síly při plné ovladatelnosti vozidla.

Význam slova, termín, co je to EBD? Definice výrazu EBD. Co znamená odborný pojem EBD z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Sdílejte text pojmu EBD s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo EBD se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: přesný význam, definice, wiki, popis, význam, co to je, popis, Technika, informace, slovník, termín, slovo, význam pojmu, Technika, EBD

Často hledaná hesla, odborné termíny, pojmy, slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku jaký je přesný význam slova EBD? resp. co to je EBD? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu EBD, odpověď na dotaz co je to EBD?. Víte např. kdo to je Geriatr? Znáte a víte kdo je Tenorista? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než Technika). Některé pojmy obsahují i krátkou citaci z české Wikipedie včetně internetového odkazu na podrobný popis. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.