Co je to?
Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Co to je Dron? Význam slova

Co znamená pojem, definice termínu Dron?

Dron (někdy také UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle) je bezpilotní letoun, zpravidla malých rozměrů. Bezpilotní letouny jsou řízené na dálku a používají se např. k průzkumům terénu nebo k útočným účelům.

Význam slova, termín, co je to Dron? Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz

Sdílejte text pojmu Dron s kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Termín Dron se nachází v sekci Technika

Co znamená pojem Dron? Definice slova, výraz, termín z Wikipedie

Bezpilotní letadlo (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. Bezpilotní letadla se používají často v armádě k průzkumným i útočným letům. Používají se také k mnoha civilním úkolům, například k hašení požárů, policejnímu sledování nebo průzkumu terénu.

Popis pojmu byl převzat ze stránek Wikipedia.cz, více se dozvíte zde

Klíčová slova: heslo, Dron, co znamená, popis, wiki, popis, synonymum, význam pojmu, význam, slovník, Technika, informace, definice, co to je, vysvětlení

Náhodné pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku co znamená Dron? resp. jaká je definice slova Dron? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dron, odpověď na dotaz co je to Dron?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Jezuita? Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dron hledat i v jiných kategoriích (než Technika) Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.