Co je to?
Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Co to je Dron? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Dron

Dron (někdy také UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle) je bezpilotní letoun, zpravidla malých rozměrů. Bezpilotní letouny jsou řízené na dálku a používají se např. k průzkumům terénu nebo k útočným účelům.

Význam slova, termín, co je to Dron? Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Uvedené informace jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Líbí se vám definice co je to Dron? Pak se o ní podělte s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Dron patří do sekce Technika

Co znamená pojem Dron? Definice slova, termínu z Wikipedie

Bezpilotní letadlo (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. Bezpilotní letadla se používají často v armádě k průzkumným i útočným letům. Používají se také k mnoha civilním úkolům, například k hašení požárů, policejnímu sledování nebo průzkumu terénu.

Text definice pojmu byla převzat z projektu Wikipedia.cz

Klíčová slova: popis, synonymum, význam pojmu, přesný význam, popis, definice, Technika, co to je, vysvětlení, pojem, co znamená, slovo, Dron, význam slova, informace

Víte, co znamenají tato slova, odborné termíny a pojmy?

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Dron? resp. co to je Dron? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dron, odpověď na dotaz co je to Dron?. Víte např. kdo to je Paša? Znáte a víte kdo je Jezuita? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dron hledat i v jiných kategoriích (než Technika) U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.