Co je to?
Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Co to je Dron? Význam slova

Pojem, termín, heslo, vysvětlení výrazu Dron

Dron (někdy také UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle) je bezpilotní letoun, zpravidla malých rozměrů. Bezpilotní letouny jsou řízené na dálku a používají se např. k průzkumům terénu nebo k útočným účelům.

Význam slova, termín, co je to Dron? Definice výrazu Dron. Co znamená odborný pojem Dron z kategorie Technika?

Možnost chyb vyhrazena. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Text s definicí výrazu Dron doporučujeme sdílet s kolegy na Google+ nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru  

Termín Dron se nachází v sekci Technika

Klíčová slova: pojem, Dron, popis, slovník, význam pojmu, Technika, co znamená, informace, synonymum, význam slova, termín, slovo, Dron, formulace, definice, heslo

Ve Wikipedii se o heslu Dron dozvíte následující

Bezpilotní letadlo (někdy UAV z anglického Unmanned Aerial Vehicle nebo také dron z anglického drone) je letadlo bez posádky, které může být řízeno na dálku, nebo létat samostatně pomocí předprogramovaných letových plánů nebo pomocí složitějších dynamických autonomních systémů. Bezpilotní letadla se používají často v armádě k průzkumným i útočným letům. Používají se také k mnoha civilním úkolům, například k hašení požárů, policejnímu sledování nebo průzkumu terénu.

Definice termínu byla převzata z internetového projektu Wikipedia.cz

Doporučené pojmy, slova, odborné termíny a výrazy

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku co znamená Dron? resp. co je to Dron? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Dron, odpověď na dotaz co je to Dron?. Víte např. kdo to je Xantipa? Znáte a víte kdo je Nohsled? Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Technika. Část textů obsahuje internetový odkaz i krátkou citaci z české verze projektu Wikipedia. Takovéto texty spadají pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme vám za návštěvu encyklopedického projektu shromažďujícího známé i neznámé pojmy, definice odborných pojmů, slovníková hesla, popisy termínů, zajímavosti, přesné vysvětlení slov s názvem Co Je To?.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.