Co je to?
Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Co je to Deflektor? Význam slova

Pojem, definice termínu, vysvětlení slova Deflektor

Deflektor je šikovná pomůcka, která v autě omezuje průvan a hluk jím způsobený. Je to speciálně tvarovaný kus plastu, který se přivře do okna a umožňuje jízdu s pootevřenými okénky u řidiče a spolujezdce. Deflektory jsou dostupné pro většinu osobních i nákladních automobilů. Cena se pohybuje mezi 500-2000 Kč.

Význam slova, termín, co je to Deflektor? Definice výrazu, termínu Deflektor. Co znamená odborný pojem Deflektor z kategorie Technika?

Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Text vytvořen redaktory Superia.cz

Budeme rádi, pokud budete definici slova Deflektor sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Google+ nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru     Sdílet na Google+  

Heslo Deflektor patří do sekce Technika

Klíčová slova: termín, slovník, přesný význam, popis, informace, slovo, Technika, popis, formulace, Technika, co to je, Deflektor, pojem, přesný výraz, význam pojmu

Často hledané výrazy, termíny a odborné pojmy

Na stránce jste se mohli dozvědět: jaký je přesný význam slova Deflektor? resp. co to je Deflektor? Je tu uvedeno krátké vysvětlení odborného pojmu Deflektor, odpověď na dotaz co je to Deflektor?. Víte např. kdo to je Kanovník? Znáte a víte kdo je Majordomus? Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Deflektor i v jiných kategoriích (než Technika). U některých textů najdete krátkou citaci z projektu Wikipedia včetně odkazu na kompletní text. Takový text je šířen pod licencí CC-BY-SA. Ostatní texty je možné citovat dle zákona s uvedením zdroje.

Děkujeme za návštěvu internetového projektu shromažďujícího definice odborných pojmů, přesné vysvětlení slov, výrazů, hesel a termínů s názvem Co Je To?.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.